suns prats semin
Kā vadīt prātu un domas

Viss sākas prātā.

Katru reizi, kad jūtu, ka domas pavelkas itkā pašas par sevi, atceros kādu teicienu: ”Vadīt domas ir kā apzināties, ka Tev virs galvas lido putni. Tu nevari tiem aizliegt tur lidot, bet Tu vari neļaut tiem vīt ligzdu uz Tavas galvas”.

Domas būs vienmēr, tomēr katra cilvēka spēkos ir nepavilkties uz tām, būt modram, atšķirt vērtīgās no graujošajām, izvēlēties kuru domu attīstīt un kuru palaist.

Pirms kāda laiciņa noklausījos Ineses vebināru ”Kā vadīt domas un prātu” un jāsaka – tas bija spīdošs! Sen nebiju tik daudz pierakstījusi. Es pat izmantoju iespēju noskatīties ierakstu, lai viss vērtīgais labāk paliek atmiņā.

Kā saka Inese, sievietes laime neslēpjas asā prātā, tomēr sievietei savs prāts jāprot labi pārvaldīt.
Īpaši tādēļ, ka tas ir tik ietekmīgs diriģents, ka atstājot to bez uzraudzības, visas emocijas un jūtas kā skudriņas aiztek tam pakaļ.

Katru reizi kad sanāk sadusmoties, satraukties vai kā citādi pazaudēties savās sajūtās, saprotu, ka viss sākās tieši prātā, bet es pati to nenovaktēju. Interesantākais ir tas, ka vadīt prātu un domas nemaz nav tik sarežģīti. Vislabākais salīdzinājums ir jau dzirdētais par sunīti – prāts, ir kā suns, kas jādresē. Pavēro uz ielas, cik izteikti atšķiras mācīti un nemācīti sunīši. Bet kad jau iemācies to vadīt, tas klausa daudz labāk.

 


SEMINĀRS ”Kā vadīt domas un prātu”

Norise: 6.jūlijs, plkst. 18:00 – 20:30

PIETEIKŠANĀS: ŠEIT

Lektore: Inese Prisjolkova

Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN) par 1 nodarbību

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35” un lektore atvērs durvis)

Jautājumi vai rakstiska pieteikšanās: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714

Atbildēt