Grozs

E-grāmatas

Tev, kas vienmēr kustībā..

Grāmata “Ieelpo laimi un mīlestību 2” ir lielisks turpinājums Ineses Prisjolkovas pirmajai grāmatai par Laimes terapiju.

Kad esi sākusi apzināties savu ceļu uz laimīgu dzīvi, tad gribas lasīt un domāt, un darīt visu pa jaunam. Tāpēc ļoti noderīgs palīgs ceļa sākumā būs grāmata, ko varētu saukt arī par laimes terapijas rokasgrāmatas 2. daļu, kurā jau plašāk, sīkāk un dziļāk tiek pastāstīts par tādām tēmām kā motivācija un iedvesma, veiksme un iespējas, pašapziņa un tēls, pašattīstība un pašrealizācija, dzīves jēga un misija, un apziņas paplašināšanās. Ja esi izlasījusi pirmo grāmatu “Ieelpo laimi un mīlestību”, tad šī – otrā grāmata – būs kā lielisks garnējums garšīgai kūkai!

Un tieši Tev, kura vienmēr ir kustībā, šī grāmata ir pieejama arī e-grāmatas formātā Apple iBooks veikalā: http://ej.uz/IeelpoLaimiUnMilestibu2

Kā iegādāties grāmatu iBooks? Pirmkārt, Tev ir jābūt kādai no Apple ierīcēm – iPhone, iPad, iPod Touch vai Mac datoram. Šajā ierīcē jābūt aplikācijai iTunes , kurā jāielogojas ar savu Apple ID, kurā ir norādīta arī Tava bankas kartes informācija. Un tad sadaļā “books” jāmeklē Inese Prisjolkova. Vai arī izmanto saiti, kas redzama augstāk – tā Tevi aizvedīs tieši pie grāmatas!

Ja tomēr kaut kas neizdodas, vari jautāt pēc padoma mums, Pavasara Studijai, uz e-pastu ebooks@ineseprisjolkova.com

VISAS INESES E-GRĀMATAS ATRODAMAS ŠEIT:
Ieelpo laimi un mīlestību: http://ej.uz/IeelpoLaimiUnMilestibu
Ieelpo laimi un mīlestību 2: http://ej.uz/IeelpoLaimiUnMilestibu2
Audzēt mīlestību: http://ej.uz/AudzetMilestibu
Septiņas saules: http://ej.uz/Septinassaulesebook
100 dienas, kas mainīs pasauli: http://ej.uz/100dienasebook
Вдохни счастье и любовь – http://ej.uz/Vdohniscastjeiljubovj

www.pavasarastudija.lv

Atbildēt