Grozs

Čakru enerģijas līdzsvarošana

Ko es daru, kad ir grūti?

Autors: Inese Prisjolkova

Vispirms es pārstāju domāt par citiem un domāju tikai par sevi, protams, speciāli nevienam nenodarot pāri. Attiecībā pret ģimeni es paveicu tikai to, kas ir no manis atkarīgs un nepieciešams, bet pārējo veltu sev. Vispirms – lai izraudātos un izgulētos. Pēc tam eju kilometriem ārā pie dabas. Es eju un eju, un sākumā pat neredzu neko apkārt. Man ir jāizspiež ārā no sevis grūtums, šī netīrā enerģija. Ja ir kāds tuvs cilvēks, kas grib ar mani, ejam kopā.

Pēc tam sākas enerģijas atgūšanas etaps, kad pēkšņi jūtu, kā gribu pieskarties kokiem, kā gribu peldēt jūrā, kā gribu ļaut sev sapildīties ar dabas spēku.

Pēc kāda laika sāku darīt kaut ko praktisku – visbiežāk kopt māju, dārzu, mazgāt mašīnu, pārkārtot priekšmetus. Turklāt daru to ar tādu entuziasmu, it kā no tā būtu atkarīga mana dzīve. Tas viss vēl notiek bedres apakšā. Tas viss vēl ir tādēļ, lai neatļautu pelēkajai enerģijai kļūt pārāk netīrai un ievilkt mani purvā.

Tad ir klāt nākamais etaps, kurā gribas atjaunoties ārēji. Eju pie friziera, pie manikīra, pie pedikīra, iepērkos, pucējos. Vārdu sakot, sākas sevis sajušana un sakopšana. Un tikai tad es beidzot atgriežos cilvēkos.

Inese

Šis ir tikai viens no fragmentiem no visa lielā, praktiskā un patiesi dziļā ”Čakru enerģijas līdzsvarošana” kursa.

Tajā mācāmies kā patiesi ātrāk kā ierasts izkļūt no graujošām emocijām, kā apzināties katru savu dzīves jomu un diagnosticēt kur vajadzīga palīdzība un ”uzpildīšanās” un iemācāmies kā pašas varam sakārtot savu dzīvi jomu pa jomai tieši pašos tās pamatos.

 

Atbildēt