Grozs

E-grāmatas

“Audzēt mīlestību”!

Vai Tu zināji,  ka Inese Prisjolkova jau vairākus gadus sniedz atbildes uz dažādiem savu lasītāju jautājumiem lapā: http://www.ineseprisjolkova.com/jautajumi-un-atbildes/ ? Saņemot daudz dziļu un nopietnu jautājumu un saprotot, ka pāris rindkopās atbildes uz tiem nebūs iespējams sniegt, Inesei radās ideja apkopot atbildes uz šiem jautājumiem grāmatā “Audzēt mīlestību”. Kāpēc “Audzēt mīlestību”? Tāpēc, ka tik bieži atbilde uz daudziem grūtumiem un sāpēm ir tieši tāda – ir jāaudzē mīlestība. Un pirmkārt jau mīlestība pašam pret sevi. Šī ir ļoti dziļa un lasītāju veidota grāmata, jo tajā tiek sniegtas atbildes uz reāliem jautājumiem – par partnerattiecībām un ģimeni, par sava energolauka audzēšanu, atkarību un līdzatkarību, kā arī  bailēm un to transformāciju.

Tā kā daudzas no mums ikdienā ir kustībā, bet ar vēlmi lasīt, tad šī grāmata ir pieejama  e-grāmatas formātā Apple iBooks veikalā: http://ej.uz/AudzetMilestibu

Kā iegādāties grāmatu iBooks? Pirmkārt, Tev ir jābūt kādai no Apple ierīcēm – iPhone, iPad, iPod Touch vai Mac datoram.  Šajā ierīcē jābūt aplikācijai iTunes , kurā jāielogojas ar savu Apple ID, kurā ir norādīta arī Tava bankas kartes informācija. Un tad sadaļā “books” jāmeklē Inese Prisjolkova. Vai arī izmanto saiti, kas redzama augstāk – tā Tevi aizvedīs tieši pie grāmatas!

Ja tomēr kaut kas neizdodas, vari jautāt pēc padoma mums, Pavasara Studijai, uz e-pastu ebooks@ineseprisjolkova.com

VISAS INESES E-GRĀMATAS ATRODAMAS ŠEIT:
Ieelpo laimi un mīlestību: http://ej.uz/IeelpoLaimiUnMilestibu
Ieelpo laimi un mīlestību 2: http://ej.uz/IeelpoLaimiUnMilestibu2
Audzēt mīlestību: http://ej.uz/AudzetMilestibu
Septiņas saules: http://ej.uz/Septinassaulesebook
100 dienas, kas mainīs pasauli: http://ej.uz/100dienasebook
Вдохни счастье и любовь – http://ej.uz/Vdohniscastjeiljubovj

Grāmatas drukātajā versijā pieejamas: ŠEIT

www.pavasarastudija.lv

Atbildēt