red-the-girl-laughing-beautiful-funny-Favim.com-481586
Tuvākie notikumi

17.jūlijā VEBINĀRS ”Es un mans tēls. ko tas saka, kāds tas ir, kādu es to vēlos”

Esmu bieži domājusi, kā tas nākas, ka ir cilvēks, sieviete vai vīrietis, vienalga, kurš, varbūt ārēji nav kā no žurnāla vāka nokāpis, taču redzi, ka viņā kaut kas ir. Nu, tā ODZIŅA. Vai arī pavisam pretēji – sieviete skaista kā konfekte, nudien, vai vizuāli pievilcīgs vīrietis, tači jūti, ka bilde neatbilst saturam.

Manuprāt, ir jābūt absolūtā harmonijā ar sevi un savu būtību (nevis no kāda cita noskatītu un pārņemtu tēlu, uzvedību vai runas manieri), lai panāktu to, ka bilde tiešām atbilst saturam un saturs bildei. Vizuālais tēls, noformējums, ir tik viltīga lieta, sevišķi sievietēm, kam arsenāls, ar ko spēlēties, ir teju neizsmeļams. Un tā ir arī lieliska maskēšanās – ja nejūties lāgā, uzvelc krāšņāko kleitu, sarkanas lūpas, un aiziet! Bet atkal – ja acis nemirdzēs un lūpu kaktiņi nestiepsies uz augšu, tāds teātris vien sanāks…

Tēla veidošana, tā, lai tas atbilstu sajūtām un tam, kā vēlamies sevi parādīt pasaulei, kas vēlamies būt un ko sasniegt, nudien ir tēma, par ko grāmatu grāmatas var sarakstīt! Jo viss nav tikai plika bilde vai konfektes iepakojums. Tā ir diezgan smalka māksla, kā ieklausīties sevī un sevi tiešām sadzirdēt, kā sajust to, kas ir MANS un kā ES šai savā iepakojumā jūtos. Lūk, tas, manuprāt, ir nepieciešamais līdzsvars un harmonija – kad esi, jūties, izskaties un uzvedies tieši tā, kā to no sirds vēlies, kā sevi patiešām sajūti.

Par to tad arī pirmdienas vebinārā ‘’Es un mans tēls, ko tas saka, kāds tas ir, kādu es to vēlos’’

Ar sveicieniem, Elīna


17.jūlijs, pirmdiena, plkst. 20:00 – 21:30 (Vebināra ieraksts aktīvs līdz 21.jūlijam)

VEBINĀRS ”Es un mans tēls. ko tas saka, kāds tas ir, kādu es to vēlos”(gan fiziskais tēls, gan pozicionējums sabiedrībā)

Cilvēki mūs redz tā, kā mēs viņiem sevi parādām. Tā tiešām ir taisnība. Tikai citreiz mēs nopūlamies veidot veiksminieces tēlu tik ļoti, ka pa to laiku pazaudējam pašas savu laimi. Kā saskaņot savu pašsajūtu ar to, kā izskatāmies. Kā izskatīties tikpat labi, kā jūtamies. Un kā būt (patiešām BŪT) veiksmīgām, laimīgām, veselām un skaistām ne tikai savā tēlā, bet pēc būtības.

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Dalības maksa: EUR 10,00 (t.sk. PVN) par 1 vebināru

Pieteikšanās: ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 29431408 (Aija)

Vebināru norises laiks: 20:00-21:30

 

Atbildēt