20502711_1842426739115841_1161223213_o
Esi savu finanšu saimniece

Gundega Štrausa. Stāsts ir par to, kā beidzot sajusties turīgi.

Par Gundegu

Ir tik interesanti man Tev stāstīt par savu māsu, kuru zinu no dzimšanas brīža, lai…neteiktu, ka vēl agrāk. Viņa man ir mīļa un tuva. Ļoti saprotama pat tad, ja dara pilnīgi savādāk kā es.

Un viņa tiešām dara savādāk. Mēs kaut kādā ziņā esam ļoti dažādas. Gundega ir loģiska un pamatota. Viņai visu vajag saprast, kā saka – līdz kaulam. Ja viņa kaut ko mācās, tad ar pilnu teorijas bāzi. Ja saprot, tad tā, ka varēs visu paskaidrot un pamatot, izanalizēt un izpreperēt.

Tie, kas zina socioniku – viņa ir Balzaks. Šī tipa cilvēki var būt ministri, krīžu menedžeri, ļoti jaudīgi vadītāji. Gundega tāda ir. Viņa tiešām var.

Es vienmēr saku, ka cilvēkam ir jānodarbojas ar to, kas viņu ļoti interesē. Lūk, Gundegai šāda interese ir par naudu, par finanšu plūsmām, par to, kā ienāk un kur paliek nauda un vispār – kā sajusties stabili, turīgi un varbūt pat bagāti.

Mēs par to esam runājušas neskaitāmas stundas un brīžiem tas kļūst tik interesanti, ka nupat esmu nonākusi līdz tam, ka gribu viņā klausīties vairāk. Viņa Norvēģijā studē maģistratūrā biznesa vadību. Tā kā tā viņas pārliecība un atziņas jau atkal ir ļoti pamatotas. Plus viņa gadiem ir klausījusies tādus finanšu tēmu guru un personības attīstības trenerus kā Dave Ramsey, Tony Robins un Alex Yanovsky.

Bet tas interesantākais kā jau vienmēr nav tas, ko mēs esam teorētiski samācījušies, bet gan – kā protam pielietot to, ko zinām, un kā tas atvieglo vai sakārto dzīvi.

Un stāsts ir par to, kā beidzot sajusties turīgi. Kā beidzot atsperties uz esošiem ienākumiem un saprast kā savu naudas plūsmu vadīt. Kā uzņemties atbildību par to jomu, kas faktiski skar mūs pilnīgi visus.

Pēdējos pāris gadus Gundega pilnībā mainīja savus tērēšanas paradumus no “cik nopelna, tik iztērē” uz “uzkrājumu veidošanas un stabilitātes” dzīves stilu.

Un tad, kad viņa par to stāsta, tas ir tik sakarīgi un tik pamatoti – un pats svarīgākais tiešām mums visiem pieejami, neatkarīgi no ienākumu līmeņa, ka gribu ar Tevi šai visā dalīties. Vārdu sakot, lai manas māsas teiktais tiktu ne tikai man vienai, bet arī Tev un visiem, kam šī tēma interesē.

Un tā mēs sarunājām, ka viņa varētu novadīt vebināru par to, kā sajusties komfortabli savu finanšu jomā.

Vebinārs “Esi savu finanšu saimniece jeb kā sajusties komfortabli savu finanšu jomā” notiks 18.augustā plkst. 20.00 Pavasara studijas vebināru telpā tieši tur, kur vienmēr notiek mani vebināri. Pieteikšanās uz ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 29431408 (Aija).

Par vebināru vairāk vari lasīt Gundegas rakstā ŠEIT.

Katrā ziņā iesaku. Es pati būšu un piedalīšos un baudīšu, jo arī man tas viss tikai vēl jāmācās.

Ar mīļumu, Inese


VEBINĀRS ”Esi savu finanšu saimniece jeb kā sajusties komfortabli savu finanšu jomā”

Norise: 18.augusts, plkst. 20:00 – 21:30

Lektore: GUNDEGA ŠTRAUSA

Dalības maksa: EUR 10,00 (t.sk. PVN) par 1 vebināru

Pieteikšanās: ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 29431408 (Aija)

Vebināru norises laiks: 20:00-21:30 (no plkst. 19:30 iespēja pieslēgties pirmsvebināra čatam)

Atbildēt