counting-money-change--11275
Esi savu finanšu saimniece

VEBINĀRS “Esi savu finanšu saimniece jeb kā sajusties komfortabli savu finanšu jomā”

Vai Tev ir kādi sen loloti ģimenes plāni, kurus atliec jau gadiem, tāpēc ka, šķiet, nevari atļauties tos īstenot, nenodarot pāri ikdienas vajadzībām?

Vai skolas sākuma un Ziemassvētku tēriņi Tevi vienmēr pārsteidz nesagatavotu?

Vai kādreiz jūties, ka strādā tik daudz, ka Tev jau sen vajadzētu būt uz zaļa zara, bet patiesībā tikai skrien kā vāvere ritenī?

Vai varbūt Tev ir ļoti labi apmaksāts darbs, bet nevari uzrādīt neko paliekošu, kur Tava nauda tiktu ieguldīta – tā vienkārši plūst un pazūd?

Bet, iespējams, Tev ir labi pazīstama situācija, ka konts jau tukšs, bet alga būs tikai pēc nedēļas? Vai arī ka veikalā vienmēr jāizvēlas lētākās vai nocenotās preces?

Tu būsi pārsteigta, padomājot, ka vienas un tās pašas naudas problēmas ir aktuālas gandrīz visā pasaulē, neatkarīgi no dzīves līmeņa, algas lieluma un tēriņu apjoma.

Tikko pasaules medijus pāršalca ziņa, ka Holivudas aktieris Džonijs Deps katru mēnesi tērē divus miljonus dolāru sava dzīvesstila uzturēšanai un kredītu nomaksai un nekādi nespēj savilkt galus kopā. Nabadziņš, mēs varam nosmīnēt! Dodiet mums viņa problēmas! Bet patiesībā jau mums ir tieši tās pašas viņa problēmas. Arī mums mēnesī ir dota kāda naudas summa, kas mums pārsvarā liekas par mazu. Un arī tad, ja mēs dabūsim algas pielikumu vai nomainīsim darbu, drīz vien mēs palielināsim savus tēriņus vai paņemsim kredītu un atkal mums liksies, ka pelnām par maz. Mūsdienu pasaule ir balstīta uz patēriņa kultūru, un mums liekas, ka mums nav nekādu izvēles iespēju un ir obligāti tai jāpielāgojas.

Es esmu izgājusi cauri visām aprakstītajām pieredzēm. Esmu bijusi pasargāta tikai no divu miljonu tēriņiem. Bet varbūt tas vēl priekšā. Esmu piedzīvojusi gan nabadzību un to, kā diviem cilvēkiem izdzīvot no vienas minimālās algas Latvijas mazpilsētā, gan lavīšanos uz lielveikala pārtikas miskasti svešā valstī, jo ēst gribas vienmēr, kaut arī pirmā alga vēl nav izmaksāta. Savukārt treknajos gados viena gada laikā uz kredīta iegādājos piecus nekustamos īpašumus un divas jaunas automašīnas, jo ienākumi to atļāva. Domājot par jautājumu, vai nauda dara cilvēku laimīgu, gribas tomēr atbildēt, ka nē. Arī naudas daudzums nedara cilvēku laimīgu. Būtiskākais ir tas, ka naudai ir jākalpo mums, nevis otrādi. Mums ir jābūt saimniecēm pār savām finansēm un jāuzņemas atbildība par šo savas dzīves jomu.

Vebinārā piektdien 18.augusta vakarā pārrunāsim par to, kāpēc pasaules lielākā daļa saskaras ar vienām un tām pašām naudas problēmām un kā ar diezgan vienkāršiem paņēmieniem sakārtot savu dzīves jomu, kas atbildīga par finansēm.

Mēs runāsim par jautājumiem, kas likās pašsaprotami vēl mūsu vecvecāku paaudzei, bet kaut kā ir ātri aizmirsusies mūsu laikos, kad visu gribas un vajag uzreiz un kad šķietami ir iespējas to nodrošināt. Tomēr mēs redzam, ka cilvēki no šīs „tagad un tūlīt” attieksmes dzīvē nav kļuvuši laimīgāki. Bieži vien tieši otrādi. Tāpēc mēs mācīsimies uzņemties kontroli pār savu dzīvi un pār savām finansēm.

Mēs runāsim par to, kā tērēt mazāk nekā nopelnām, kā nedzīvot no algas līdz algai, kā atbrīvoties no kredītiem, kā izveidot drošības spilvenu, kā nopelnīt vairāk un rūpēties par drošu nākotni sev un nākamām paaudzēm.

Un pāri visam – kā gūt mieru un laimi, pateicoties tam, ka esam saimnieces vienā svarīgā mūsu dzīves jomā.

Esi savu finanšu saimniece!

Ar sveicieniem, Gundega


Gundega Štrausa

  • Ineses Prisjolkovas māsa

  • Ineses grāmatu redaktore

  • Pašlaik izstrādā maģistra darbu biznesa vadībā

  • Liela Norvēģijas uzņēmuma nodaļas vadītāja

  • Mācās pie Amerikas un Krievijas personīgo finanšu speciālistiem

  • Izgājusi dažādas dzīves pieredzes – nabadzību un bagātību, izšķērdību un taupību

  • Balstoties uz teorētisko zināšanu un savas pieredzes bāzes, izstrādājusi sistēmu ģimenes finanšu plūsmas sakārtošanai un pārtikušas un stabilas nākotnes veidošanai


VEBINĀRS ”Esi savu finanšu saimniece jeb kā sajusties komfortabli savu finanšu jomā”

Norise: 18.augusts, plkst. 20:00 – 21:30

Lektore: GUNDEGA ŠTRAUSA

Dalības maksa: EUR 10,00 (t.sk. PVN) par 1 vebināru

Pieteikšanās: ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 29431408 (Aija)

Vebināru norises laiks: 20:00-21:30 (no plkst. 19:30 iespēja pieslēgties pirmsvebināra čatam)

Atbildēt