Grozs

Tuvākie notikumi

Kad viss ”besī”

Ir saulaina diena, darba dienas beigas. Es ar ļoti skaistu, Omas dāvinātu firmas velosipēdu minos mājup. Ir viegls vējiņš un man ir skaista kleita. Blondo matu garās lokas viegli lēkā pa plecu un pat kāds puisis krustojumā mīlīgi uzsmaida. Darbā gāja kā parasti un vakars arī solās būt mierīgs. Brīnišķīgs laiks. Kāds skaistums!.. Un man viss BESĪ.

Liekas, tas varētu būt karstums, bet varbūt darbs, a varbūt rutīna, moš pienākumi.. Nē man besī tas ritenis, a varbūt tomēr tā sieviete pieturā, kas uzgrūdās virsū?.. Lai gan tas būtu par vienkāršu, jo man besī gandrīz viss un gandrīz visu laiku. Dažas dienas vairāk, dažas mazāk, svētkos kādreiz paveicas un neapmierinātības nav. Tomēr tā mani dzen uz kapu un es negribu ar gadiem palikt vēl arī ņerkstoša, burkšķoša un kaitinoša. Varbūt jānomaina darbs? Velosipēds? Varbūt tomēr draugs vainīgs?..

Kādreiz iedomājos, ka varbūt vienkārši pieriebusies dzīve, rutīna, notikumi. Citreiz kāds tiešām mani nokaitinājis, bet par to gan nav šis stāsts.. Tomēr ļoti bieži, par nelaimi, ir tā, ka es vienkārši ”besijos”. Bez iemesla (nerunāsim, protams, kā ir tad kad ir iemesls). Nu tāda bāzes sajūta, ka nekas nepriecē, viss apnicis..tā grūti izskaidrot. Nu es teiktu kā ogles gruzd kad ir nodegušas – nedeg, bet atstāt arī nevar. Tāda tā sajūta.

Tas ko es ļoti, ļoti gribu – ir palikt es pati, tikai būt pilnīgi jauns cilvēks savas attieksmes lauciņā, tādā besīšanās, iekšējas gruzdēšanas ziņā.

Mana mammīte mēdz teikt, ka visticamāk, es vienkārši neesmu izreaģējusi kādu notikumu, sajūtu, un tādēļ, manī ir šīs fona dusmas, tāda neapmierinātība ar kaut ko. Un par cik esmu tik gudra, ka uz sevi jau dusmoties nedrīkst, un ārējo pasauli arī itkā nē, tad šī neapmierinātība ir pārvērtusies par tādu kā fonu. Bet kas tad ir tas neizreaģētais?

Mans sapnis, ir kļūt pat tādu cilvēku, kas ta kad viņam kas nepatīk, viņš iedzer aukstu ūdeni un pievērš savu uzmanību patīkamajam ap sevi. Kad viņu kāds pēc garas dienas netīši nokaitina, viņš atbild ar joku, pat ja tas ir mazu pipariņu. Kad viņam viss ir kārtībā, viņš arī jūtas un uzvedas tā, ka viss ir labi – ar pateicību!

Par to arī būs rītdienas vebinārs par neapmierinātību un iekšēju gruzdēšanu. Kāpēc tā rodas, ko ar to iesākt, kā nekļūt līdzatkarīgām, ja mums blakus ir kāds ”burkšķis”. Par to, kā mums dabūt foršu tieši šo fona sajūtu.

Šis vebinārs ir īpašs pasūtījums, un cik semināros un vebināros šī tēma ir pieminēta, tad izrādās, tā ir ļoti aktuāla. Kādam katru dienu, kādam tikai brīvdienās, kādam – pa retam.

Ja tas skar vai ir kaut reizi par Tevi, pievienojies, kā specpasūtījums šī tēma atkārtoti nebūs tik drīz.

Tiekamies!
Arta


VEBINĀRS ”Par iekšēju neapmierinātību un gruzdēšanu” (Kāpēc tā rodas un ko ar to iesākt)  4.AUGUSTĀ, plkst.20:00

Runāsim par to, kas ir šī sajūta – iekšējā gruzdēšana, neapmierinātība it kā bez iemesla. Kad viss krīt uz nerviem, kad ciešamies, kad kaitina, kaut nav jau īsti pamata. Kādēļ šī sajūta rodas, ko ar to iesākt un kā dzīvot laimīgi bez tās.


Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Dalības maksa: EUR 10,00 (t.sk. PVN) par 1 vebināru

Pieteikšanās: ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 29431408 (Aija)

Vebināru norises laiks: 20:00-21:30 (no plkst. 19:30 iespēja pieslēgties pirmsvebināra čatam)

Vebināra noskatīšanās iespējas pēc tiešraides: pēc katra vebināra tiešraides datuma ir iespēja noskatīties tā ierakstu vēl 3 dienas, rakstot Aijai uz augstāk norādītajiem kontaktiem

Jautājumi vebināriem: pirms vebināra ir iespējams iesūtīt konkrētus jautājumus saistībā ar attiecīgo tēmu, rakstot Aijai (kontakti augstāk), kā arī vebināra laikā ir iespējams uzdot jautājumus Inesei čata sarakstē

Vebināra cenā iekļauts: dalība vebināra tiešraidē + iespēja noskatīties vebināra ierakstu 1x + iespēja saņemt vebināra prezentāciju

Viss par vebināriem ŠEIT

KUR VEBINĀRI NOTIEK? : Vebināri notiek internetā (saņemsi linku uz konkrētu vietu), video formātā, un lai tajos piedalītos, pēc rēķina apmaksas, vebināra dienā plkst.18:00 Tu saņemsi pieejas kodu un īsu, skaidru pamācību, kā vebināru noskatīties.

Atbildēt