ghyjjhhj skumju vebinars - Copy
Tuvākie notikumi

Šodien, 11.augustā, VEBINĀRS ”Kā izkļūt no skumjām”

Edgars skumst par sasisto auto, ko nesen beidzot iegādājies. Citi šoferi nemāk braukt.
Sarmas kundze skumst, ka jaunība ir garām un vecumdienas ir vienmuļas. Viņa netic vairs priekam.
Ilze skumst par to, ka viņu pametis draugs. Viņa netic, ka varēs dzīvot laimīgi.
Egita skumst, ka nezin kādu darbu strādāt, bet esošais darbs viņu degradē. Viņa jūtas nelaimīga.
Katram savas skumjas. Ja tā padomā, arī Tev visticamāk ir kādas. Un brīnišķīgi, ja Tu uz tām nepavelcies un dzīvi dzīvo vienkārši, bez liekām emocijām. Bet varbūt Tev šobrīd tieši otrādi – neklājas viegli un viena no ikdienas emocijām ir skumjas.
Lai kādi būtu Tavi notikumi, domas un sajūtas, atļaušos Tev ieteikt Ineses vārdiem: ”uzņemies atbildību par savu dzīvi”. Tu vari būt saimnieks savā dzīvē un izvēlēties skumt vai veltīt savu uzmanītu lietām, kas priecē un enerģijai kas rada, nevis iesūc kā purvs. Gribu tikai piebilst, ka ir situācijas, kurās skumt ir labi, atļauts un pat vajadzīgs, tomēr ja tas ievelkas jau vairāku dienu, nedēļu un ilgākās sērās, fiksi jāmeklē izeja.
Kaut kā komentāros nereti pavīd doma, ka uzņemties atbildību nozīmē būt pie kaut kā vainīgam. Tomēr, ir pretēji!
Uzņemties atbildību nozīmē būt noteicējam, izdarīt izvēli, ievērot savu viedokli. Tu redzēsi, tas ir daudz vienkāršāk un daudz priekpilnāk kā, iespējams, šeit izklausās. Un par to tad arī šajā vebinārā – kā tikt laukā no skumju ”purva”, kas ierauj lēnām un nemanot. Un kā turpināt dzīvi ar saimnieces attieksmi, izvēloties būt vienmēr pamatā laimīgai, mierīgai un apmierinātai ar savu dzīvi.
Augstāk uzskaitītie skumju fragmentiņi ir tie, kas ir ap mums apkārt katru dienu un patiesi dzīves notikumi. Jā tie ir bēdīgi, bet tajos ir viss potenciālos būt laimīgiem! Paraugies arī Tu uz savu dzīvi no jauna un Tu redzēsi, ka Tas Prieks ir tepat vien blakus!
Un rau, ka lietas notiek,
Edgars remontējot jauno auto, atrod jaunu servisu, kas viņam ir daudz ērtāks kā līdzšinējais! Viņš ir ļoti apmierināts!
Sarmas kundze sapņojot par skaistām dienām, ierauga avīzē kādas kundzes sludinājumu kas meklē biedrus teātra apmeklējumiem. Tagad viņas kopā apmeklē ne tikai teātri, bet apmetušās uz dzīvi kopā, izīrē Sarmas kundzes dzīvokli un par īres naudu ceļo, ēd kūkas un bauda brīnišķīgas vecumdienas!
Ilzei par atbalstu nāk draudzenes un darba kolēģes, viņas kopā dodas jaunos piedzīvojumos un Ilzes dzīve piedzīvo pavisam jaunus apgriezienus!
Egita, apzinoties ka viņas darbs viņai nepatīk, daudz lasa, meklē, klausās, iepazīstas ar jauniem cilvēkiem, un re, kādā dienā, kādā sarunā viņu sasniedz interesants darba piedāvājums. Tikai tagad jau viņai ir plašāks redzesloks, jauni paziņas un kas forši, arī darbs!
Šie ir tikai daži varianti un dzīvē notiek visādi. Tomēr tici, arī Tavā dzīvē caur skumjām var parādīties jaunas iespējas un notikumi, un stipri ticams, ka daudz foršāki kā augstāk minētie!
Tiekamies jau šovakar!
Arta


VEBINĀRS ”Kā izkļūt no skumjām”

Norise: 11.augusts, plkst. 20:00 – 21:30

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Dalības maksa: EUR 10,00 (t.sk. PVN) par 1 vebināru

PIETEIKŠANĀS: ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 29431408 (Aija)

Vairāk par VEBINĀRIEM: ŠEIT

Atbildēt