Cart

Kā transformēt dusmas

15.februārī! SEMINĀRS ”Kā transformēt dusmas?”

Vai dusmas ir labākā aizsardzība? Varbūt dusmoties nemaz nav tik kaitīgi kā visi runā? Kā rīkoties, ja esmu salīdzinoši karstasinīga un reaģēju ātri, es nemaz nevaru nedusmoties.. Ko darīt ja lielākā daļa tiešām nemāk braukt, vienmēr kavē, visu samet, pamet, atstāj un nenovāc? Nu kā Tu, normāls cilvēks, nedusmosies?

Tomēr, vai esi ievērojusi, ka pārsvarā, tādas Personības ar lielo burtu, cilvēki kas daudz sasnieguši vai vienkārši spēj iedvesmot ir rāmi? Viņiem, protams, ir emocijas, tomēr liekas, ka dusmīgie ir drīzāk neapmierināti paši ar sevi, dzīvi, kaut kādām netaisnībām, un ar to ņemšanos un nereti pat agresiju ir tādā kā apburtajā lokā. ”Sadot” nevar, bet likties mierā arī nevar, un tad božās, murmina, savelk uzacis un meklē kašķi. Kā gribētos kaut mazlietiņ no to rāmo spējas neuzsvilties katru reizi!

15.februārī ir seminārs par to, kā transformēt dusmas. Ko iesākt ar šo enerģiju un kā no tās gudri izlavīties. Mums nevajadzētu katru reizi iet pa gaisu, bet mēs nedrīkstam arī vienmēr norīt savas dusmas. Nu lūk, tad par to visu un vēl vairāk arī noskaidrosim no Ineses šajā seminārā jau ceturtdien.

Līdz šim par šo tēmu ir bijis tikai vebinārs un tas bija ļoti apmeklēts. Arī pēc tā saņēmām vairākas atsauksmes, kas pauda prieku par jaunām idejām kā ikdienā nepiesārņot sevi ar dusmu enerģiju. Tad nu lūk, un Inese, kas šo tēmu ir izpētījusi un realizējusi visā pilnībā ar jūtamiem rezultātiem iepriekšējās 100 dienās projektā ”100 Apņemšanās dienas”, izstāstīs un iemācīs mums visu vērtīgāko šajā jautājumā! Būs interesanti 🙂


SEMINĀRS ”Kā transformēt dusmas”

PIETEIKŠANĀS: ŠEIT

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN)

Norises laiks: 15.februāris no plkst. 18:00-20:30

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

Pieteikšanās: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714

 

Leave a Reply