Happy smiling  group of jumping  people
Cigun

Vitas Sanes Praktiskās nodarbības Pirmdienās! Veselība un labklājība, izmantojot dažādas austrumu metodes.

Vitas Sanes Praktiskās nodarbības Pirmdienās! Veselība un labklājība, izmantojot dažādas austrumu metodes.

Katru pirmdienu, Pavasara Studijas telpās, plkst. 18:00 – 20:00 norisināsies vingrošanas nodarbības ”Veselība un labklājība” kurās tiks izmantotas dažādas austrumu un rietumu metodes un vingrojumi, veselības uzlabošanai un stiprināšanai, kā arī savas kopējās enerģijas uzlabošanai.

Katru reizi nodarbībā izmantosim un mācīsimies ko jaunu, pieskaņojot prakses gan grupas enerģētikai, gan ārējiem apstākļiem, atkarībā no tā, kāds ir gada laiks, mēness fāzes un citi cikli.

Veiksim dažādas prakses, lai attīrītos, uzlādētos ar jaunu enerģiju un sajūtām, sakārtotu ķermeni un prātu. Nodarbības norisināsies iknedēļas, pirmdienās, un pievienoties var jebkurš interesents. Priekšzināšanas vai iepriekšēja sagatavotība nav nepieciešama.

Apģērbs – ērts kustībām un obligāti paņemiet līdzi siltas zeķes 😉

Vita


Visiem interesentiem tiek regulāri izsūtīti tuvākie nodarbību datumi epastā. Lai saņemtu šo informāciju, piesakieties rakstot uz pavasarastudija@gmail.com

Nodarbības vada: Vita Sane

Nodarbības norisinās pirmdienās, plkst. 18:00-20:00

Dalības maksa ”CIGUN” vingrošanas nodarbībās: EUR 15,00 (t.sk. PVN)

Visas nodarbības sākas plkst. 18:00.

PIETEIKŠANĀS un jautājumi: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714 (Arta)

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

Atbildēt