Grozs

Laimes terapija

Mana saruna ar Inesi.

Kā viens cilvēks var iemācīties būt laimīgs bez robežām? Dzīvojot dzīvi šeit uz zemes, ar savu raksturu, mentalitāti, Ego un dzīves nosacījumiem.. ar visu, kas rada apstākļus, lai vieglāk būtu sevi žēlot, pagriezties un necensties. Inese Prisjolkova to ir paveikusi un palīdz iemantot laimi arī citiem.

Dzīve viņu nav saudzējusi, un neskatoties uz smago pieredzi, kam viņa ir gājusi cauri visu šo gadu garumā sākot ar smagām veselības problēmām līdz pat pašas bērnu aiziešanai aizsaulē, viņai ir izdevies iemācīties būt stiprākai par apstākļiem un redzīgākai par ikdienu. Sabiedrība arvien vairāk viņu iepazīst caur intervijām televīzijā un žurnālos, bet viņas darba nenovērtējamo devumu novērtē simtiem, tūkstošiem meiteņu, kas apmeklē Pavasara Studiju un tiekas ar Inesi semināros, vebināros, konsultācijās un citos pasākumos.

Personīgi manā dzīvē viņa spēlē patiesi nozīmīgu lomu, un lai kā mans Ego negribētu kādam teikt Paldies par ieguldījumu manā izaugsmē, Inesei es esmu pateicību parādā par manis izvešanu no dziļiem dzīves nostūriem. Lai gan viņa jau nekad neteiks, ka to paveica viņa, bet gan Dievs caur viņu un es pati saviem spēkiem, savā dzīves gudrībā dalās tieši viņa.

Pavisam nesen, nonākot kādā sarežģītā konfliktā, es vērsos pie Inese pēc padoma. Viņa man ar piemēriem norādīja kā neapzināti padaru sevi par upuri šajā situācijā, kā ar savu enerģiju dodu par daudz varas oponentiem, un kā varu pati, vadot savu prātu, izķepuroties. Regulāri sev atgādināju, ka mans naidnieks ir tikai garāmgājējs (ļoti precīzs epitets) manā dzīvē un svarīgākā visā šajā situācijā esmu es sev un mana pašsajūta. Viņas padomi mani ”noturēja virs ūdens”, kas bija būtiskākais šajā periodā.

Pēdējā laikā Studijā esam saņēmušas vairākus jautājumus par Ineses konsultācijām un to iespējām, tāpēc, atceroties arī savu šo neseno pieredzi saku – ja arī Tev vajag padomu vai palīdzību, nenovērsies no sevis un meklē to. Es iesaku sarunu ar Inesi. Par to vairāk vari uzzināt ŠEIT.

Galvenās (priekš manis) trīs lietas ko esmu iemācījusies no viņas – savaldīt savu Ego un tā jaudu novirzīt mērķtiecīgi un ar pieņemšanu pret nesaprotamo. Vadīt prātu un domas, kad ir haoss vai stress, nepavelkoties uz ārējiem notikumiem. Un sazemēties vienmēr kad sasapņojos, sakreņķējos vai citādi morāli atraujos no zemes. Lieti piebilst – tas man ļoti kalpo kvalitatīvākai dzīvei. Es to saucu par Manu sarunu ar Inesi.

ŠEIT atradīsi milzum daudz dažādas atsauksmes par Ineses darbu un kas zin, varbūt tajās ieraudzīsi arī savu situāciju un risinājuma iespējamību! 😉

Lai Tev viss izdodas un tiekamies Pavasara Studijā!

Arta

Atbildēt