Grozs

Zemapziņas pārprogrammēšana

Atsauksme par ”Zemapziņas pārprogrammēšanu”! Paldies!!!

”Gribu pateikt lielu paldies par vakardienas zemapziņas vebināru. Man tā patika. Es biju to lasījusi Siņeļņikova grāmatā bet man nesanāca nekādīgi aprast to un vakar kā pielēca tā es līdz 3jiem naktī rakstīju!! 😮 Es esmu šodien tik priecīgā pacilājumā ka liekas esmu vakar vairākus vecus enkurus palaidusi vaļā. Un tad vel es no rīta izdomāju ka iešu pēc darba to nosvinēt kādā kafeinīcā un vakarā pasaigāšu pa veikaliem varbūt kautko smuku varu sev arī uzdāvināt. hihi 🙂 sajūta tāda kā pirms svētkiem kā pirms kaut kā liela kas tūlit notiks. Man radās juani mērķi un idejas ko pamainīt un tie bija tik skaidri ka es nodomāju kā man tie agrāk nekad neināca prātā. Es pārprogrammēju savas bailes no attiecībam, no tā ka mani varētu pamest un man jābūt perfektai un tievai un skaistai un tikai tad mani mīlēs. un vēl pateicoties citu meiteņu jautājumiem es parisināju bailes no lielas naudas. tas laikam ir no bērnības manī iedzītas un ir iemesls tam ka nauda tek caur pirkstiem kā smiltis. Un vel jau viskauko. Paldies liels Inesei un paldies ka atbildējāt uz papildus neskaidro jautājumu.”

Šodien esam saņēmušas vairāk kā 10 brīnišķīgas atsauksmes par vakardienas vebināru ”Zemapziņas pārprogrammēšana”! Un no Sirds pateicamies, ka Jūs dalaties ar mums savās domās un pārdzīvojumos!

Šī tiešām ir atzītākā, vērtīgākā un varētu teikt skaistākā semināru, vebināru un konsultāciju tēma pie mums Pavasara Studijā. To vienmēr apmeklē ļoti daudz cilvēku un lielākā daļa saņemto atsauksmju vēstu par jūtamām pārmaiņām!

Šī vebināra ieraksts ir pieejams līdz 10.septembrim, un visu informāciju kā arī pieteikšanos vari saņemt un veikt pie Aijas – ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 29431408

Vairāk par ”Zemapziņas pārprogrammēšana” ŠEIT

Nākamais, tuvākais SEMINĀRS 4.Oktobrī un pieteikšanās ŠEIT

Atbildēt