rud
Zemapziņas pārprogrammēšana

Esmu noskaņojusies būt naudas jomā veiksmīga!!! Paldies!

Paldies par VISĀM labajām atsauksmēm, ko saņemam! Arī šoreiz par ZEMAPZIŅAS PĀRPROGRAMMĒŠANA vebināru, kura ieraksts pieejams līdz šai svētdienai (!!!) 10.septembrim.

”Nu es izmēģināju zemapziņas pārprogramēšanu. Man bija apnicis ka visu laiku jāknapinās. Un klausījos to vebināru un domāju, bļāviens bet ja nu es tiešām pati to situāciju radu. Jo es zinu ka mana mamma arī vienreiz teica ka viņai apriebies dzīvot vienai un kad viņa man to tā skaļi apsolija viņai sāka veikties šajā jomā. Nu un tad es pamēģināju pārprogramēšanu un skaļi sev pateicu ka viss pietiek. Es gribu citādāk. Un ziniet man nākamā dienā piezvanīja no bijušās darba vietas un lūdza datus lai viņi var izmaksāt neizmaksāto algu par veseliem 2 mēnešiem ko bija man parādā. Viņus slēdz ciet un sazin kas viņiem to liek bet viņi piedāvā atmaksāt savus parādus! Varbūt tā ir zime man! Inesīte vai tā varētu būt zīme??? Man tas dod spēku jo man tiešām knapināties ir apnicies un esmu tagad ar šiem uzdevumiem pavisam rihtīgi noskaņojusies būt naudas jomā veiksmīga!!!”

Šī vebināra ieraksts ir pieejams līdz 10.septembrim, un visu informāciju kā arī pieteikšanos vari saņemt un veikt pie Aijas – ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 29431408 (Aija)

Vairāk par ”Zemapziņas pārprogrammēšana” ŠEIT

Nākamais, tuvākais SEMINĀRS 4.Oktobrī un pieteikšanās ŠEIT

Atbildēt