179addf965cd0373b2576458567f7ba4 - Copy
Čakru enerģijas līdzsvarošana

Kad vajadzīgas pārmaiņas..

Man liekas, ka tādas lielas, pamatīgas pārmaiņās var panākt lēnām un pamatīgi tās būvējot. Ir reizes, kad labi noder tādas metodes kā Zemapziņas pārprogrammēšana, Pagātnes aizvainojumu atlaišana vai citi labi, salīdzinoši tūlītēji, rīki, tomēr tie labi kalpo tad, kad aktuāls ir kas konkrētāks, kas tāds, kas ”perināts” jau kādu laiku vai nelaiž vaļā.

”Čakru enerģijas līdzsvarošanas” kurss ir ideāls gruntīgākām pārmaiņām.

Mana situācija dažus gadus atpakaļ bija līdzīga. Man bija vairāku gadu depresija un es kategoriski biju pret medikamentu un tamlīdzīgu palīgu izmantošanu. Biju spītīgi apņēmusies atrast izeju pati, lai cik infantili tas šādā gadījumā var šķist.

Nemaz tik viegli negāja un ceļi bija dažādi, tāpat metodes viena par otru savādākas, tomēr man bija skaidrs, ka man nepieciešams kas ilgstošs. Ka es pārmaiņas varu īstenot vien darot ko vienu un ilgāku laiku.

Par to, ka Čakru kurss man varētu palīdzēt šajā situācijā es izdomāju pati. Un nebija jau tā, ka šis kurss tā ”čiks” un visu atrisināja. Bet tas spēlēja būtisku lomu šajā procesā.

Kāpēc es iedomājos ka šis kurss varētu man palīdzēt? Man likās – tie būs vairāki mēneši, tur nebūs nekāda psihoterapija bet praktisks darbs, tur varēšu iziet cauri katrai savas dzīves jomai, un tās sakārtošanai man būs 2 nedēļas laiks ar konkrētiem mājasdarbiem.

Es šim pasākumam piegāju ļoti nopietni, bet esmu par to ļoti priecīga. Sazemēšanās, vēstuļu rakstīšana, pagātnes pārrakstīšana, metodes skaidra tālāko mērķu apzināšanai, mērķtiecīga komplimentu teikšana un vēl daudz dažādi uzdevumi. Veicu teju visus, jo gribēju paņemt maksimumu no tā, ko šīs nodarbības sevī ietver. Paralēli uzrakstīju pa kādai vēstulei Inesei, kad negāja kā nākas.

Bet visnopietnāk man līdzēja pagātnes pārrakstīšana (pieļauju, ka tāpēc piemēram, seminārs ”Kā atlaist pagātnes aizvainojumus” ir tik apmeklēts un vērtīgs). Zināju, ka tas būs nopietni, bet mana pašsajūta neļāva atkāpties (ne visiem tas aizņem tik daudz laika un pūles).

Vienu rītu aizbraucu uz kādu vietu, kas man ļoti patīk un kur mani neviens netraucē, izslēdzu telefonu un pārrakstīju teju 30 gadus uz 6 papīra lapām. Līdz tam es biju sarakstījusi VISAS savas pieredzes, nozīmīgo notikumus, kurus atceros, gan skumjus gan priekpilnus, kas nozīmīgi ietekmējuši mani. Tostarp cilvēkus. Un šajā savā brīvdienā es vairākas stundas sēdēju un pārrakstīju, manuprāt – negatīvos notikumus, ar pilnīgi citu attieksmi. Paskatoties uz tiem no jauna. Tas bija ilgi, un atzīšos ļoti grūti gan morāli, gan fiziski. Pēc tam visu sasvilināju, nosvinēju un, Goda Vārds, pēc tās reizes nekad neesmu pat atcerējusies par kādu no šiem tolaik skumjajiem notikumiem vai cilvēkiem.

Kursam noslēdzoties patiesībā pagāja kāds brīdis, pirms tādas jūtamas pārmaiņas sākās, bet tās sākās. Es izveidoju savu biznesu, pārvācos, bez sirdsapziņas pārmetumiem pārtraucu saistības kas bija degradējošas, izveidoju jaunus paradumus kurus ikdienā vairs pat neapšaubu. Ar atsevišķiem izņēmumiem, bet grūti iedomāties, kas varētu sagraut manu pašapziņu tagad, pēc visa šī izietā un apgūtā.

Un kas ne mazāk svarīgi, bija ļoti vērtīgi satikt arī citas meitenes, kas piedzīvo pārmaiņas. Kādas bijām sākumā, kādas kursa beigās..un katrai protams savs, bet nesatiekoties šādi vai savādāk nekad nezini, ka neesi viena – visi ar kautko ”noņemas”.

Lai mans stāsts Tevi nenobiedē ar to, cik kārtīgi darbi jādara šajā kursā, gribu pieminēt, ka Tu vari izvēlēties ko darīt un ko ne, un cik daudz vai dziļi ”rakt”. Galvenais, ka šis kurss patiesi ir ļoti praktisks un pārmaiņas nesošs. Un ja vien gribēsi, lai lietas notiek, vienkārši ņem no tā maksimumu – uzdevumu un tehniku būs plašs klāsts.

Tagad, pirms Jaunā Gada ir īstais laiks ko tādu piedzīvot. Pārdzīvot. Iziet. Kurss noslēdzas tieši Gadu mijā.

Lai izdodas!

Arta

 

Atbildēt