6b89b52317e38e2635c9a58d2a8da202
Esi savu finanšu saimniece

Ko tu darītu, ja vairs vispār nebūtu jāuztraucas par naudu?

Nu, piemēram, ja pasaulē, vairs naudas nemaz nebūtu un visu nepieciešamo varētu saņemt tāpat bez maksas… Vai arī ja tu būtu mantojusi miljonus un zinātu, ka esi nodrošināta gan tu, gan arī tavas nākamās paaudzes un tu vari arī atļauties būt dāsna pret apkārtējiem un no tā necietīs tava labklājība. Kā tas ietekmētu tavu dzīvi? Kā tas ietekmētu tavu ikdienu? Tavas attiecības ar apkārtējiem? Vai tu vēl turpinātu strādāt savā pašreizējā darbā? Vai tu būtu kopā ar tiem cilvēkiem, ar ko tu esi kopā pašlaik?

Padomā par to, pasapņo! Kas būtu tas, ko tu gribētu īstenot vispirms? Vai tu gribētu sev lielāku māju? Vai gribētu pārcelties uz siltām zemēm? Vai arī uz dzimtās zemes laukiem? Vai galvaspilsētas centru? Kādu tu sev gribētu mašīnu? Bet varbūt tu sāktu jo īpaši pievērsties veselīgam dzīvesveidam un visur dotos kājām?

Vai tu gribētu daudz ceļot? Satikt daudz cilvēku? Vai arī pavadīt laiku klusumā un mierā, meditējot vai lasot? Padomā, cik daudz mēs sevi ierobežojam tikai tāpēc, ka mums ikdienā ir jārūpējas par naudas pelnīšanu un tērēšanu. Ko visu mēs palaižam dzīvē garām! Cik daudz stresa mēs dzīvē ielaižam, tikai domājot par naudu.

Kā par laimi, vismaz daļēji to ir iespējams risināt jau tagad, arī nesaņemot mantojumu un arī neatceļot monetāro sistēmu valstī. Mēs varam uzņemties atbildību par savām finansēm pašas. Pirmais solis, lai uzņemtos atbildību par savām finansēm, ir izveidot budžetu.

Jau drīz būs mūsu nākamais vebinārs par finanšu tēmu. Šis vebinārs būs ārkārtīgi prakstisks un tajā mēs soli pa solim iziesim cauri dažādiem jautājumiem par to,
kādas kategorijas tēriņi jāiekļauj budžetā,
ko darīt, ja regulāri sanāk pārtērēt budžetu,
vai visiem ģimenes locekļiem ir jāiesaistās budžeta procesos,
ko darīt ar neparedzētiem tēriņiem
vai vispirms ir jānomaksā kredīti vai arī jāveido uzkrājumi utml.

Droši vēl varat arī paspēt iesūtīt savus jautājumus, rakstot uz ineses.vebinari@gmail.com. Kā arī varēsi uzdot savus jautājumus vebināra laikā.

Tiekamies vebinārā 22.septembrī plkst.20.00.

Gundega

————————————————————————

VEBINĀRS ”Kā sastādīt un ievērot budžetu?”
Lektore: Gundega Štrausa

Dalības maksa: EUR 10,00 par vebināru

PIETEIKŠANĀS ŠEIT

Rakstiska pieteikšanās: ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 29431408 (Aija)

Vebināru norises laiks: 20:00-21:30 (no plkst. 19:30 iespēja pieslēgties pirmsvebināra čatam)

Vebināra cenā iekļauts: dalība vebināra tiešraidē + iespēja noskatīties vebināra ierakstu 1x + iespēja saņemt vebināra prezentāciju.

Vairāk ŠEIT.

Atbildēt