Cart

Kā palaist pagātnes aizvainojumu

27.septembrī seminārs ”Kā atlaist pagātnes aizvainojumus”

Kādreiz tik daudz laika pavadām domājot par to, kas bija. Nokaitināja, pāri izdarīja, pateica ne tā, piekrāpa, sameloja. Nemaz nerunājot par vēl lielākiem pāri darījumiem. To sauc par ‘’pagātnes vilkšanu sev līdzi’’. Tā paņem ļoti daudz spēka no tā potenciāla, kuru Tu varētu izmantot jēgpilni, kvalitatīvas dzīves radīšanai.

Saka, ka risinājums ir piedošana.

Tomēr iespējams arī Tev, tāpat kā man un daudziem citiem, vārds piedošana nav skaidrs, saprotams, varbūt pat nav pieņemams vai izdarāms. Nu ir reizes, kurās nu nekādi nevar piedot.

Diemžēl, liela patiesība ir populārā teicienā ‘’nepiedot ir kā iedzert indi un cerēt, ka nomirs otrs’’. Pavisam ‘’ielaistā’’ gadījumā, aizvainojums un nepiedošana parasti beidzas ar slimību. Vieglākā versijā, padara dzīvi nožēlojamu vai grūtu.

Praktiskā nodarbība ”Kā palaist pagātnes aizvainojumus” ir tā, kurā grupas dalībnieki visvairāk raud. Bet tā ir arī tā nodarbība, kurā grupas dalībnieki beigās aiziet vislaimīgākie, smaidīgākie. Un tas ir tāpēc, ka viņi ir izstāstījuši savu sāpi (kas nebūt nav ne obligāti, ne galvenais šajā nodarbībā), piedalījušies pratiskā klātienes meditācijā, dzirdējuši Ineses prātam neaptveramo pieredzi un pagātnes atlaišanas stāstu, kā arī ieguvuši vairāk kā 5 konkrētas metodes, kuras pildīt mājās, lai no sāpīgas pagātnes atbrīvotos.

Šajā nodarbībā Inese stāsta ne tikai par pāridarījumu piedošanu, bet arī par to, ka kopumā nepiepildīt savu šodienu ar pagātnes skumju vai sāpīgu notikumu sajūtām.

Viņa dalās pieredzē, kā pati pārvarējusi savu pirmdzimto dvīnīšu nāvi, bijušā vīra nāvi, pilnīgu visu vērtību sagrūšanu un citas, patiesi smagas un līdz sirds dziļumiem sāpīgas pieredzes, un neraugoties uz visu, dzīvot laimīgu dzīvi. Naturāli laimīgu dzīvi!

Šī nodarbība būs tieši laikā Tev, ja Tu mēdz sevi vainot regulāri, ja atceries kādu sāpīgu pagātnes notikumu un mētā to pie sevis ka karstu kartupeli, nezinot kur to likt. Tā Tev palīzēs, ja esi piedzīvojusi pāridarījumu, skumju notikumu vai ko tamlīdzīgu, un bieži par to iedomājies, bieži atceries, vienkārši bieži tas nonāk Tavā redzeslokā. Nodarbība būs tieši laikā Tev arī tad, ja mēdz sevi vainot kādā konkrētā situācija vai vienkārši regulāri un par visu. Un tam nav jābūt smagam dzīves noziegumam, tā var būt arī sīka problēma, aizvainojums vai žēlums, bet tas traucē Tev, Tavu dzīvi, Tavu šodienu un nākotni.

Šī ir ļoti aizkustinoša, bet arī ļoti spēcinoša nodarbība, un palīdzēs Tev tieši tagad, kad ir laiks atstāt veco aiz muguras un atvērties gaismai un mīlestībai. Tā iedos arī praktiskus instrumentus Tavai tālākai dzīvei.

Un zini, kad piedzīvosi šo semināru, arī piedot kļūst daudz, daudz vieglāk un iespējamāk! (gan sev, gan citiem)


SEMINĀRS ”Kā palaist pagātnes aizvainojumus” 27.septembrī

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN)

Norises laiks: 27.septembris plkst. 18:00-20:30

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

PIETEIKŠANĀS: ŠEIT

pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714

Patiesa un aizkustinoša atsauksme par dalību šajā seminārā ŠEIT

Leave a Reply