Cart

100 Pārmaiņu dienas

NODARBĪBU CIKLS ”100 dienās iemīlēt sevi” 20.SEPTEMBRĪ!

Autors: Inese Prisjolkova

Šis gads pilnīgi noteikti virknei no mums (un kopā esam 5,5 tūkstoši) ir pavisam īpašs transformācijas laiks, kad kārtojam dzīvi, mainām savus paradumus un stiprinām savu apņemšanos katrs savā jomā. Tomēr ir kaut kas, kas mums visiem ir kopīgs – un tas ir 100dienu maratons, kura laikā viens otram palīdzam uzturēt motivāciju, iedvesmu un labu garastāvokli, lai jaunie paradumi iedzīvotos mūsu dzīvē uz palikšanu.

Kā tas notiek?

Pavisam vienkārši. Katrs izdomājam kādu savu apņemšanos, kuru gribam savā dzīvē ieviest. Un tas ir pilnīgi vienalga vai tā ir agrāka celšanās, vingrošana, vairāk laika sev vai kādas rakstura īpašības maiņa. Apņemamies un no konkrēta brīža sākam sevi pieskatīt, lai savu apņemšanos pildītu.

Lai būtu vieglāk, facebook vietnē esam izveidojuši domubiedru grupu “100 apņemšanās dienas” un šai grupā jau divas reizes esam izgājuši savu 100 dienu ciklu, kur katru dienu es ierakstu kādu tēmu, kas visiem kopā mums palīdz ļoti daudz ko savā dzīvē mainīt.

Šajos abos iepriekšējos 100 dienu riņķos tēmas izvēlējāmies klasiskās – no manas jaunās grāmatas “100 dienas, kas mainīs pasauli”. Taču tagad mums padomā ir kas pavisam jauns: 20.septembrī sāksim jaunu 100diennieku un šoreiz katras dienas tēmas būs saistītas ar to kā iemīlēt sevi.

Jaunas simts dienu cikls tā arī sauksies – “100 dienās iemīlēt sevi”.

Un ideja iepriekšējā – mēs izvēlamies kādu apņemšanos. Vienalga vai katru dienu skriet, rīvēties, pavadīt kvalitatīvu laiku kopā ar bērnu, mācīties valodu vai nedusmoties. Un paralēli tam es katru dienu ierakstīšu kādu tēmu, kas mums katram palīdz vairāk iepazīt, iemīlēt, saudzēt un audzēt sevi.

Inese

Un papildus tam, sākas arī jauns nodarbību – 6 tikšanās reižu cikls ”100 dienās iemīlēt sevi”. Tajā, katra īstenosim savu apņemšanos un ik pēc 20 dienām tiksimies klātienē, lai to stiprinātu, apgūtu Visuma likumu, iedvesmotos un katra iemīlētu sevi arvien vairāk un vairāk.

PIETEIKŠANĀS: ŠEIT

KALENDĀRS:

1.nodarbība – 20.septembris

2.nodarbība – 11.oktobris

3.nodarbība – 1.novembris

4.nodarbība – 22.novembris

5.nodarbība – 13.decembris

6.nodarbība – 3.janvāris

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

NORISES VIETA: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35”)

KONTAKTI: pavasarastudija@gmail.com vai 29100714

DALĪBAS MAKSA: EUR 30,00 (t.sk. PVN) par nodarbību

NORISES LAIKS: plkst. 18:00 – 20:30

NODARBĪBU APRAKSTS:

1. Nodarbība: Noformulēsim, ko gribam savā dzīvē vai sevī mainīt. Izveidosim vīziju, kas mainīsies tad, kad to izdarīsim. Izveidosim sev motivācijas programmu pirmajām 20 dienām. Sastādīsim dienas kārtību. Iegūsim atbalsta personu no grupas biedriem. Iepazīsimies ar tuvākajiem uzdevumiem. Izveidosim grupas saraksti, lai ik pēc piecām dienām veidotu sasaukšanos. Meditēsim un veiksim praktiskos uzdevumus.

2. Nodarbība: Atskatīsimies kā mums gājis pirmajās divdesmit dienās. Kas bija grūti, kas viegli. Uz ko klūpam. Izveidosim plānu nākamām 20 dienām. Audzēsim un nostiprināsim pašapziņu. Stiprināsim savu unikālo vērtību. Mācīsimies dzīvot ar centru sevī, lai mazāk uztrauktos, ko teiks citi, lai mazāk justu sabiedrības spiedienu, lai nebūtu atkarīgi no citu attieksmes un izturēšanās. Mācīsimies iemīlēt sevi. Meditēsim.

3. Nodarbība: Atskatīsimies kā gājis līdz 40 dienai un nostiprināsim savus līdzšinējos panākumus ar papildus motivāciju un ticību saviem spēkiem. Mēs kārtosim savu attieksmi un attiecības ar saviem mīļajiem gan tuvākā, gan tālākā lokā. Un mācīsimies vadīt prātu. Meditēsim.

4. Nodarbība: Turpināsim prāta vadīšanas tehnikas. Izvirzīsim sev jaunus un vēl dziļākus uzdevumus tādus kā – vērotājs vai klusēšanas diena, Mīlestības diena, vai Klausīšanās diena. Apgūsim daudz dažādu iedvesmas spēļu, lai palīdzētu prātam vieglāk būt pozitīvam un gaišam. Mācīsimies Visuma kārtību un likumus, kā tie palīdz mums ikdienā būt veiksmīgiem un laimīgiem.

5. Nodarbība: Meditācija. Atskats uz 80 dienām. Apziņa, ka jau esam citas. Ka transformācija ir notikusi, nu tikai tā jānostiprina. Domāsim un darīsim labu. Labu sev un pasaulei. Ļoti daudz domāsim par to kā pasauli darīt labāku. Kā palīdzēt saviem mīļajiem tuvākā un tālākā lokā.

6. Nodarbība. Noslēgums. Meditācija. Atskats. Pateicība Dievam un sev, un grupai. Vairākas tehnikas, kas palīdz dzīvi dzīvot nu jau jaunā pakāpē.

Leave a Reply