f2a0d69ef958cbf98a98561a8d4f97d8
Tuvākie notikumi

VEBINĀRS ”Kā pārdzīvot šķiršanos un turpināt dzīvot” 25. septembrī

Šķiršanās var būt no jebkā un jebkāda. Attiecības ir noslēgušās un divi cilvēki dodas katrs uz savu pusi. Kāds nomirst un tuvinieki pārdzīvo notikušo. Šķiršanās var būt no vietām, lietām, notikumiem, domām..

Tomēr kā neieslīgt pārāk lielā sērošanā? Vai pārdzīvot un skumt par notikušo vispār ir labi vai slikti? Kā sevi nenomocīt ar notikušo un galu, galā, kā turpināt dzīvi, pildīt saistības un pienākumus, par spīti notikušajam?

Šajā vebinārā runāsim par to, kā pieņemt šķiršanos, kā tikt tai pāri, kā izprast notikušo daudz plašākā kontekstā un turpināt dzīvi iespējams jau citā kvalitātē.

Vari droši iesūtīt savu jautājumu šim vebināram un Inese uz to atbildēs vebināra laikā. Ļoti bieži tieši šie iesūtītie jautājumi palīdz ne tikai tā iesniedzējam, bet arī pārējiem dalībniekiem.

Arta


VEBINĀRS ”Kā pārdzīvot šķiršanos un turpināt dzīvot” 25.septembrī

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Dalības maksa: EUR 10,00 (t.sk. PVN) par 1 vebināru

Pieteikšanās: ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 29431408 (Aija)

Vebināru norises laiks: 20:00-21:30 (no plkst. 19:30 iespēja pieslēgties pirmsvebināra čatam)

Vebināra noskatīšanās iespējas pēc tiešraides: pēc katra vebināra tiešraides datuma ir iespēja noskatīties tā ierakstu vēl 3 dienas, rakstot Aijai uz augstāk norādītajiem kontaktiem

Jautājumi vebināriem: pirms vebināra ir iespējams iesūtīt konkrētus jautājumus saistībā ar attiecīgo tēmu, rakstot Aijai (kontakti augstāk), kā arī vebināra laikā ir iespējams uzdot jautājumus Inesei čata sarakstē

 

Atbildēt