Processed with VSCOcam with m5 preset
Čakru enerģijas līdzsvarošana

ATSAUKSME par ”Čakru kursu” – ”tikai to grūdieniņu un motivāciju vajag”

Pēc mūsu lūguma līdzšinējiem ”Čakru enerģijas līdzsvarošana” grupu dalībniekiem, dalīties pieredzē kā iet un kas mainījies pēc šī kursa pabeigšanas, Ilona bija ļoti priecīga atsaukties un atrakstīja mums šādu vēstuli. Iespējams, iedvesmai noder arī Tev! :) Jaunā ”Čakru” grupa sākas 3.oktobrī un tai pieteikties vari: ŠEIT

”Man ļoti patika čakru nodarbības. Dažas no tām bija tik spēcinošas un īpašas, ka enerģija saglabājās līdz pat nākošajai nodarbībai. Vislabāk man patika 3.čakras nodarbība kur mēs mācījāmies stiprināt savu gribu un ego. Pēc tās es vispār biju kā spārnos. Manas sajūtas ir tādas ka patiešām šī kursa laikā es sakārtoju jau uz vietas nodarbībās visu savu enerģiju un tādus svarīgākos jautājumus, bet man ir arī pavisam godīgi jāatzīst, ka jā arī pēc tam tā sakārtošanās turpinājās. Es takā biju iesākusi to procesu un tas turpināja darboties tālāk jau.

Mana lielākā grūtībā bija tā ka es nevarēju atrast savu aicinājumu dzīvē un man bija ļoti svarīgi tiešām caur šīm nodarbībām atrast tos blokus sevī un talantus un visādas tehnikas kas man palīdzēja. Un ne būt ne mazāk svarīgi bija citas meitenes no grupas ar kurām dažām mēs pat ļoti iedraudzējāmies. Un pateicoties viņu iedrošinājumam es izlēmu tomēr doties sava sirds aicinājuma virzienā un mainīt nodarbošanos un to kur sajūtas aicināja un pašlaik kad jau 2 mēnešus strādāju jaunā vietā, esmu par to ļoti apmierināta un ir tāds lielāks iekšējs līdzsvars tomēr. Nezinu gan vai tas ir nodarbību iespaidā vai arī jaunā darba vieta ir pārāk forša bet jebkurā no gadījumiem esmu ieguvēja.

Es esmu atvērts cilvēks un tāpēc mani šis kurss uzrunāja uzreizi. Jāsaka, Ineses vadība un padomi tiešām izglītoja un iedvesmoja, un tas jau dzīvē ir galvenais jo cilvēks jau tomēr pats gala rezultātā visu izdara, tikai to grūdieniņu un motivāciju vajag. Paldies manām grupas meitenēm un protams Inesītei. Ar sirsnīgiem apskāvieniem, Ilona”

Atbildēt