vitas TN reklāmai
Tuvākie notikumi

Pieejami konsultāciju laiki pie Transformācijas Numeroloģes Vitas Sanes Oktobrī

 Katrā no mums ir savs iedzimtais dzīves spēks, daudzpusīgs raksturs un galvenie galamērķi, ka arī savs unikālais metožu komplekss, ar kuru mēs spējam šos mērķus īstenot.
 
Reizēm mums liekas, ka darām visu nepieciešamo, bet tomēr kaut kā trūkst. Visas atbildes ir mūsos iekšā. „Iepazīsti sevi un Tu iepazīsi pasauli!” – saka jau kopš seniem laikiem. Jau senos laikos cilvēki ir zinājuši, ka dzimšanas datumā slēpjas daudz informācijas par mums; arī vēstījums mums pašiem par mūsu talantiem un īsto, nevis no kāda mantoto dzīves aicinājumu un dzīves veidu, kurā mēs spētu justies vislaimīgākie un apmierinātākie ar savu dzīvi.
 
Piedāvāju Jums izmēģināt unikālu iespēju ieskatīties savā personībā ar personības izaugsmes speciālista palīdzību (konsultāciju), izmantojot transformācijas numeroloģiju, ka arī citas analītiskas sistēmas.
 
Konsultācijas laikā Jums būs iespēja izzināt sevi ka personību, daudz dziļāk izprast Jūsu stiprās puses un iedzimtos talantus, uzzināt par Jūsu individuālajām veiksmes stratēģijām, pārrunāt, kā veidot attiecības ar citiem cilvēkiem, kāds ir Jūsu īstais profesionālais aicinājums un kādā sfērā būtu visvieglāk pielietot savas zināšanas un talantus, ka arī saņemt atbildes uz citiem Jūsu jautājumiem.
 

Vita


VITA SANE konsultē Pavasara studijā Rīgā, Pavasara studijā Rīgā, Antonijas ielā 4-1 (pirmais stāvs pa labi).
 
Lai pieteiktos konsultācijai, lūdzu atsūti savu pieteikumu uz e-pastu pavasarastudija@gmail.com!
 
Piesakoties konsultācijai, lūgums uz minēto e-pastu nosūtīt savu tālruņa numuru, vārdu, uzvārdu, dzimšanas datumu, gadu, laiku un vietu.
 
Transformācijas numeroloģijas konsultācijas ilgums: 1,5 h. Maksa par konsultāciju: EUR 50,00 (t.sk. PVN).
 
Lasi vairāk ŠEIT
 
Vitas Sanes ”Dzīves Praktiķu skola” jaunais kurss jau Novembrī. Pieteikties vari: pavasarastudija@gmail.com

Atbildēt