post 02.10.2017
Dažādi

Kā noskaņoties dienai?

Šodien no rīta braucu uz pilsētu un ar rādītājpirkstu centos nodeldēt radio podziņu, kas pārslēdz stacijas uz priekšu. Ziņas, reklāmas, ziņas, kaut kāds diskusiju raidījums.. Un pat ja neklausos ziņas, kas stāsta tik kā par tēmām, par kurām jārauc piere, mans garastāvoklis savelkas kašķīgs no tā, ka jāslēgā stacijas, lai fons būtu kaut kāds viendabīgāks.

Papildus, atcerējos, ka viss kas skan fonā, aiziet uzreiz ”pa taisno” uz zemapziņu un nolēmu radio izslēgt.

Domāju, kas diez būtu tas, kam skanot es varētu domāt tikai par ceļu un citu svarīgo, ne troksni. Klusumā īsti negribas. Kaut kādus diskus varbūt, mūziku no telefona, bet tad jāmeklē ko tieši.. Nu forši būtu kaut ko kas noskaņo dienai un skan it kā fonā. Varbūt valodas mācīties no audio? Nē, tas man novērsīs uzmanību..

Man no rītiem diezgan ilgi jābrauc mašīnā. Vakaros vēl tā, tad der gandrīz jebkāda mūzika, bet no rīta gribas sakoncentrēties, noskaņoties.

Un tad kā pa pieri! Es atcerējos, ka varu klausīties Ineses diskus mašīnā! Un pareizi, man taču nav pat rūpīgi jāklausās, tas skan fonā un ”pa taisno” nonāk manā zemapziņā.

Es agrāk mēdzu klausīties Ineses afirmāciju diskus kopjot māju un vienmēr bija tāds priecīgs noskaņojums. Tagad, kādu laiku nebija sanācis, bet pateicoties savai šī rīta pieredzei, vakarā sameklēšu visus diskus kas man ir. Pat iedomājos – jāieintegrē šis 100 dienu apņemšanā, piemēram katru rītu fonā likt kādu no Ineses diskiem, tas ļoti sasaucas ar sevis iemīlēšanu.

Un cik man teikušas citas meitenes, kas tā arī dara, sajūta esot brīnišķīga. Kā pavadīt stundu kopā ar smaidošu, apgarotu Mūku, Tev pielīp šī harmonija! Ieskaties, no kā izvēlēties ir daudz! Izvēlies ŠEIT

Un vienmēr atceries, ja Tev ir kādi jautājumi, droši zvani vai raksti mums! 😉

Atbildēt