bce231cb1fab825203676130448e0e04 (1)
Dažādi

Kas ir socionika un kā tā palīdz?

AUTORS: Inese Prisjolkova

Jau kādu laiku man arvien biežāk cilvēki jautā – nu kā noteikt to savu dzīves darbošanās jomu, kā atrast tos savus talantus un stiprās puses, kā saprast vai varēšu vai nevarēšu uztaisīt biznesu, strādāt kādu sevis izvēlētu darbu ar pašnodarbinātā statusu, vai labāk būt par darbinieku labā kolektīvā.

Un es saku priekšā tos veidus kā atpazīt to savu raksturu, kā sevi notestēt, kā saprast, bet bieži vien man pietrūkst instrumentu, lai vienas konsultācijas laikā cilvēku tik labi iepazītu, lai viņam pateiktu priekšā tieši viņa personības stiprāko daļu.

Tieši tādēļ Tevi gribu iepazīstināt ar Eviju Čeprovu. Viņa ir socionikas lektore.

Kas ir socionika? Socionika ir zinātne par cilvēka uztveres un domāšanas veidiem. Un interesanti, ka cilvēkam piedzimstot ir konkrēts veids kā mēs redzam pasauli. Vēl interesantāk, ka šis uztveršanas veids nekad nemainās.

Nu piemēram – kāds no dabas ir ļoti iejūtīgs, kāds varas kārs, kādam “nauda līp pie pirkstiem”, kādam nopelnīt izdodas ļoti grūti, kādam ir talants veidot attiecības, kādam mūžam gribās palikt vienam utt.

Un tad, kad uzzini šo savu domāšanas un attieksmes tipāžu, tad kļūst ļoti viegli saprast gan savas stiprās puses, gan to kas der, kas neder. Vai būsi biznesmene, vai nē. Vai sanāks strādāt vienatnē, vai nē. Ielikšu te Evijas rakstu (spied ŠEIT lai lasītu) kas man lika nodrebēt – cik ļoti mēs laužam sevi. Cik ļoti mēs sevi iznīcinām.

Man bija periods, kad strādāju valsts iestādēs un (it kā) veidoju karjeru savā specialitātē un rezultātā paliku bez pašapziņas, bez naudas, bez vīra, bez spēka….es ar šo sevis graušanu biju sabojājusi pilnīgi visu, kas bija manas dzīves pamats. Es toreiz nezināju, ka tas man neder. Es domāju, ka jāpaciešas, jāsaņemas, ka jāmācās vairāk, ka jācenšas. Es nepamanīju, ka tas grauj manu būtību gluži kā Borisam no tā Evijas raksta.

Es pati esmu mācījusies pie Evijas socioniku un zinu savu tipu, protu (amatiera līmenī) notipot citus. Redzu, kurš man ir saderīgs, un no kura jāturas distancēti. Un protams, ka varam jau iemācīties mīlēt visus, bet kāds ir mums ļoti saderīgs un kāds pilnīgi nē. Arī to ir iespējams uzzināt.

Un tieši tādēļ, ka no Jaunā gada visi gribam sākt jaunu dzīvi un tieši tādēļ, ka decembri bieži vien veltām, lai sevi sakārtotu, iepazītu, aizietu pie astrologa, numerologa vai kāda cita meistara uz konsultāciju, esam vienojušās ar Eviju, ka viņa atnāks pie mums uz studiju un piedāvās dažas ekskluzīvas konsultācijas tiem, kas dzīvē sapinušies un vai nu nezina, ar ko nodarboties un kas varētu nest labus augļus, vai arī nejūt saderību ar savu pāra cilvēku. Vienīgi, ja vēlies ko uzzināt par saderību ar kādu citu cilvēku, Tev jāpaņem līdzi vai nu bildes vai video, kur viņš vai viņa ir redzami.

Ko ir vērts Evijai pajautāt?

Tātad – savu tipu. Savas stiprās un vājās puses. Kāda nodarbošanās varētu vislabāk veikties. Vai viegli izdosies nopelnīt naudu (vadīt biznesu, vai komandu, vai būt pašnodarbinātam). Uzzināt savus saderīgos tipus.

Ko tas dod?

Tas ļaus vieglāk pieņemt lēmumus, nelauzties “aizslēgtās durvīs” un izvēlēties savu īsto dzīves jomu. Uzzināt ar kuriem cilvēkiem labāk kopā strādāt, kuri ir “īstie” kurā dzīves jomā.

Vārdu sakot – vienā konsultācijā par sevi ir iespēja uzzināt tik, cik varbūt citreiz jāmācās veselā kursā.

Varbūt tas ir tieši tas, ka Tev šobrīd ir vajadzīgs.

Ar mīļumu, Inese


Konsultācijas notiek Pavasara studijā Rīgā, Pērnavas ielā 19-315.

Lai pieteiktos konsultācijai, rakstiet uz pavasarastudija@gmail.com vai zvaniet 29100714 (Arta)

Konsultācijas ilgums: 1,5 h. Maksa par konsultāciju: EUR 50,00 (t.sk. PVN).


Pieejamie konsultāciju laiki: 

Par konsultāciju laikiem rakstiet uz pavasarastudija@gmail.com vai zvaniet 29100714 (Arta).

Pieejamas gan klātienes, gan Skype konsultācijas!

Atbildēt