Grozs

Tuvākie notikumi

Nometne, kas veltīta tikai SEV

Visi tie, kas kaut reižu ir izgājuši pie mums čakru līdzsvarošanas nodarbību kursu, ļoti labi zina to īpašo sajūtu pēc ceturtās čakras semināra, ka esi tik pilns mīlestības, ka esi gatavs lidot un samīļot visu pasauli, ka esi laimīgs vienkārši tādēļ, ka esi.

Un tas ir tikai pēc divarpus stundu nodarbības. Bet tagad mums būs divarpus dienas. Būtībā trīs dienas, kad sanāksim kopā, lai “saražotu” tik daudz enerģijas, tik daudz mīļuma, tik daudz gaismas, ka pietiek mums katram un vēl pāri paliek, ko mājās aizvest un vēl gadu uz priekšu lietot.

Nometnē to var. Faktiski vienmēr to var, ja vien ir tāds uzstādījums.

Un šai reizē mūsu temats būs – audzēt mīlestību. Iemācīties mīlēt sevi. Visa nometne veltīta tikai SEV.

Šoreiz būs slinki un mierīgi – nebūs agrās celšanās un vingrošanas. Un nevis tādēļ, ka negribās vingrot, bet gan tādēļ, lai varētu izbaudīt ilgu rītu un reāli izvārtīties pa gultu. Vakar seminārā runājām un smējāmies, ka tikai tādēļ vien meitenes ir gatavas braukt – jo varēs izgulēties.

Vēl nometnēs ir fantastiska atpūta no mājas darbiem un pienākumiem – viss uzklāts, viss izdomāts, viss pagatavots, viss nokopts. Un beidzot trīs dienas vari nedomāt par to, kas būs vakariņās, vai kā sakopt māju. Tā ir atpūta no mūsu mīļās rutīnas un darbiņiem, kas, protams, ir visnotaļ kaifīgi, bet šad tad arī nogurdinoši un rada piekusumu. Tad nu šīs trīs dienas ir ar devīzi  – vienkārši baudīt.

Nu jā – un tēmas, un meditācijas, un tā īpašā vibrācija un gaisotne, kas ir katrā mūsu nometnē, bet šajā būs jo īpaši, jo pirmo reizi nometne ir veltīta mīlestības tēmai.

Man laiku pa laikam kāds nodarbībās pajautā – bet ko tas nozīmē “audzēt mīlestību”. Kā lai to audzē, kā lai vairo, kur to vispār ņemt? Lūk – tad te nu būs iespēja ne tikai iemācīties, izlasīt vai noklausīties, bet reāli pabūt iekšā šai mīlestībā, ko pašas radīsim. Te būs tie paņēmieni un triki, te būs piemēri un tehnikas, te būs pilnīgi praktiska tā mīlestības telpas radīšana un vairošana.

Tiksimies 24.novembrī – piektdienā, ticu, ka salīdzinoši tumšā laikā, jo tās ir novembra beigas, kas tradicionāli ir vistumšākais laiks gadā. Un jau pie pirmās tikšanās, jau pirmajā iepazīšanās aplī iemācīsimies kā uzstellēties, kā noskaņoties uz mīļumu. Un pēc tam visas trīs dienas (un pēc tam mājās turpināsim) šo noskaņošanos. Galu galā – to ko mākam, to viegli pēc tam pielietot.

Es Tev iemācīšu, kā daru es. Un tici man, es nespētu diendienā vadīt seminārus, rakstīt grāmatas, vadīt simts dienu projektu “kā iemīlēt sevi”, ja es pati to visu nemācētu. Notēlot, tici man, to nevar.

Jau piektdienas vakarā mēs tiksimies ar Gintu Filia Solis. Palasi viņas blogu https://gintafiliasolis.wordpress.com/  – pēc tā var saprast un sajust, cik viedi un dziļi šī bloga izveidotājs dzīvo. Mēs tikšanos ar Gintu nosaucām “sirsnīgas sarunas”, lai gan viņai ir konkrēts temats par Dzīves ratu un dzīves jomu līdzsvarošanu, par ko viņa runās, tik un tā būs iespēja uzdot jautājumus un veidot šo tikšanos kā dialogu starp lektoru un auditoriju. Un galu galā – kā pašas gribēsim tā visu darīsim. Mums tur vispār nav nekādu noteikumu. Galvenais, lai visas kopā un katra atsevišķi jūtamies ļoti, ļoti labi. Būs kāda, kas gribēs daudz ko jautāt un uzzināt. Būs kāda no mums, kas gribēs tikai klausīties un klusi atjaunot savus resursus. Un abējādi ir labi. Visādi ir labi. Viss der.

Kādā no nākamiem rakstiem es izstāstīšu, kas viss ir plānots un domāts otrā dienā (sestdienā), bet pa to laiku var iepazīties ar citu info gan mūsu mājas lapas sadaļā “Nometne”, gan facebook vietnē Pavasara studijas lapā.

Nu un ja gribās pajautāt ko konkrētu vai pieteikt savu dalību, tad droši var rakstīt uz pavasarastudijasnometne@gmail.com vai zvanīt Santai pa tālruni 28361100.

Ar mīļumu, Inese

NOMETNE “Kā iemīlēt sevi”

NORISES LAIKS: 24., 25., 26. novembris

VIETA: Viesu nams “Līcīši” Ķegumā (www.licisiak.lv)

LEKTORI un VIESLEKTORI: Inese Prisjolkova, Ginta Filia Solis un Indra Melbārde

DALĪBAS MAKSA: 210 eur (3dienas), 175 eur (2 dienas).

Ja vēlies piedalīties 3 dienas, bet nenakšņot viesu namā, dalības maksa – 170 eur.

Dalības maksa jāsamaksā līdz 15. novembrim. Ja Tev ērtāk maksāt citos termiņos, droši raksti vai zvani – par visu varam vienoties!

Nedēļu pirms nometnes visām dalībniecēm sūtīsim detalizētu informatīvo vēstuli, kurā būs aprakstīta ierašanās, reģistrācijas norise utt.

Nometnē baudīsim veģetāro virtuvi. “Līcīšos” saimnieces gatavo patiešām izcili – par to jau esam pārliecinājušās divās iepriekšējās “Pavasara studijas” nometnēs. 

PIETEIKŠANĀS un PAPILDUS INFO: pavasarastudijasnometne@gmail.com vai pa tālruni 28361100 (Santa).

Ja vēlies var ņemt līdzi bērnus, jo pirmo reizi mūsu nometņu organizēšanas pieredzē ir sarunāts cilvēks, kas nodarbību laikā būs ar bērniem (ja Tev līdzi būs bērni, lūdzu par to informē Santu, piesakoties nometnei).

Atbildēt