dsa - Copy
Kroņu darbnīca

KROŅU darbnīca 11.novembrī

11.novembrī ”KROŅU darbnīca”!

Šajā Kroņu un galvas rotu darbnīcā gatavosim ne tikai greznus un skaistus kroņus, bet arī stīpiņas, vainadziņus, sprādzītes un citas galvas rotas. Būs iespēja izvēlēties un izgatavot jebko, cik pašu pirkstiņi ļaus paspēt! 😋

Kroņu darbnīcas ir izveidojušās par ļoti mīlīgu un radošu pasākumu Pavasara Studijā, kurš norisinās vidēji 1 – 2 reizes pusgadā, tāpēc, ja ir vēlēšanās izveidot sev skaistu galvas rotu Ziemassvētkiem, Dzimšanas dienai, Jaungada sagaidīšanai vai citam pasākumam, aicinām piedalīties šajā darbnīcā.

Visi nepieciešamie materiāli būs uz vietas un ir iekļauti cenā. Būs arī fotografēšanās, kārumi, priecīga mūzika un daudz citu foršu lietu..

Pēc meiteņu lūguma, šī nodarbība norisināsies sestdienā. Nodarbības sākums ir plkst. 11:00 un noslēgums 14:00. Var ierasties arī mazliet ātrāk, ja nākas gaidīt, kā arī ja Kronis vēl nebūs pabeigts, varēs droši uzkavēties, kamēr tas gatavs.

Darbošanās notiks uz grīdas, tāpēc būtu ieteicams tāds apģērbs, kurā tas ir ērti, bet arī krēsli, protams, būs pieejami.

Noskaņojums būs ļoti radošs un mazliet svinīgs, tādēļ tā būs lieliska iespēja izrauties no ikdienas un nonākt citā vidē un gaisotnē.

Nodarbībā piemērota arī bērniem!


Nodarbība: ”KROŅU darbnīca”

PIETEIKŠANĀS: ŠEIT

NODARBĪBU VADA: Arta Liepiņa

DALĪBAS MAKSA: pieaugušajiem 30,00 euro / bērniem līdz 16 g.v. 20,00 euro
Cenā iekļauts – viss kroņu gatavošanai, liels apjoms dekorējamo materiālu (perlītes, spalvas, kristāliņi, mežģīnes, ziedi u.c.), saldumi, tēja un fotografēšanās.
Kronis paliek Tavā īpašumā!! 😉

LAIKS: Sestdiena, 11.novembris, plkst. 11:00 – 14:00
(bērnu dalībai – nodarbību var atstāt arī agrāk ja ir vēlēšanās un kronis pabeigts)

VIETA: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315

Jautājumi vai rakstiska pieteikšanās: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714

Atbildēt