ooi - Copy
Tuvākie notikumi

2.novembrī PRAKTISKAIS SEMINĀRS ”Darbs, misija vai bizness”

Man vienmēr ir licies, ka darbam ir jābūt tādam, kas dod Tev brīvību. Gan finansiālu, gan laika. Tomēr, mācoties skolā, vēlāk pirmajās darba vietās un skatoties uz cilvēkiem ap sevi man radās iespaids, ka tā būt nemaz nevar. Nu vai, ja var, tad tikai izvēloties vienu variantu – naudu vai laiku.

Šobrīd mana (un ne tikai mana) pieredze rāda, ka tomēr var! Ka cilvēks 60 gados var izveidot veiksmīgu biznesu no nulles, ka talants zīmēt var nest lielu gandarījumu un peļņu gan sev gan citiem, ka vienkārša patika staigāt ar suņiem aizved pie vesela suņu viesnīcu biznesa. Un es visus šos cilvēkus zinu, un viņi, noticot ka VAR, sekojot vienkāršām rīcībām un darot, ir kļuvuši veiksmīgi.

Šobrīd ir tā saucamais informācijas laikmets, kas nozīmē to, ka viss kļūst arvien mobilāks, brīvāks, pieejamāks. Arvien populārāk kļūst ‘’nebūt par darba ņēmēju’’, nestrādāt uz vietas, koplietot darba vides, būt elektroniskā formātā, pat bez fiziskas biznesa lokācijas un tamlīdzīgi. Un neatkarīgi no vecuma un īpašībām, mums jāmācās pielāgoties.

Ar to es gribu teikt, ka šis ir izaicinājumu laiks. Tomēr reizē, šis ir arī iespēju laiks un to apzināties ir pat svarīgāk! Tas dod iespējas teju katram būt par savu saimnieku, pārdot savus talantus ‘’pa tiešo’’ un būt neatkarīgam – iemantot zināmu brīvību gan laika, gan naudas ziņā.

Tas var izskaidrot, kādēļ cilvēki arvien vairāk nonāk izvēles priekšā tieši profesionālajā jomā savā dzīvē un kādēļ arvien vairāk manāms iekšējs nemiers ka kaut kas būtu jāmaina. Tomēr, lai Tevi nebaida neziņa, vecums, dzimums, konkurence, talantu trūkums (iedomāts protams!) un tamlīdzīgas lietas. Ja vien Tu neapjūc, meklē izeju un dari, arī Tu, neatkarīgi no situācijas, vari atrast un strādāt darbu (pildīt misiju, uzbūvēt biznesu, rast hobiju utml), kas Tevi piepilda!

Es šobrīd tā dzīvoju, ar iespēju pašai plānot savu laiku un naudu, kā arī darboties tur, kur man ir ērti. Man ir pašai savs uzņēmums un papildus darbojos Pavasara Studijā, bet tas viss ir tikai pateicoties tam, ka nonācu Pavasara Studijas seminārā ‘’darbs, misija vai bizness’’, kur ar Ineses palīdzību man beidzot izdevās salikt vienkopus visus savus talantus, idejas, iespējas un pat ierobežojumus, un ieraudzīt virzienu kurā doties. Bet kad zini virzienu, tad prieks pats Tevi ved un iespējas ‘’nāk no debesīm’’.

Kas ir tās, savā ziņā brīnumainās, un tomēr apbrīnojami vienkāršās metodes, kā atrast vai uztaustīt savu nodarbošanās virzienu, es neizpaudīšu, tomēr varu no sirds ieteikt šo nodarbību, jo šīs metodes Tu uzzināsi tieši tur, bet pēc tam varēsi tās izmantot katrā reizē, kad apmaldies savā ceļā!

Lai izdodas!

Arta


INFORMĀCIJA:

PRAKTISKAIS SEMINĀRS ”Darbs, misija vai bizness”

PIETEIKŠANĀS: ŠEIT

NORISE: 2.novembris, plkst. 18:00-20:30

LEKTORE: INESE PRISJOLKOVA

VIETA: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35”un lektore atvērs durvis)

DALĪBAS MAKSA: 30.00 EUR (t.sk. PVN) par 1 semināru

Jautājumi vai rakstiska pieteikšanās: e-pastā pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714 (Arta)

Atbildēt