66ff41a8831ea3fb71c74ea577036c83
Uncategorized

Par nometni

Noliku mazo pačučēt pusdienlaiku un man ir neticams notikums – dienas laikā brītiņš pie datora. Un beidzot varu ar Tevi parunāt par nometni.

TĀ sajūta, ka nometne būs, JAU ir kaut kas fantastisks. Un to visvairāk sajutu tieši tikko kā grāmatas “Mammīt, kāpēc tā?” atvēršanas svētkos, kad bija sanākuši tik daudz mīļu cilvēku un tas mīļums, kas no visiem staroja bija kas līdzīgs, kā parasti mums ir nometnēs. Ka uzlādējam enerģiju tik ļoti, ka sapildāmies tik ļoti, ka vēl ilgu laiku varam doties savā dzīvē starojoši.

Un šoreiz mums ir fantastiska tēma “Kā iemīlēt sevi”. Es pašlaik 100 apņemšanās dienu kontekstā rakstu jaunu grāmatu par to, kā iemīlēt sevi. Un jo vairāk rakstu, jo pati jūtos daudz vairāk mīlestības piepildītāka. Kādēļ? Nu tādēļ, ka nevaru jau tikai rakstīt, es tiešām pildu visu to pašu, par ko tur runājam. Un ja man ar apkārtējo lietu pieņemšanu un samīļošanu veicas viss ļoti labi, tad tieši tagad esam pie tās sadaļas, kas saistās ar raksturu, ar savām ēnas pusēm. Mēs runājam tieši par to, kā pieņemt sevi tādu, kāda patiešām esmu. Arī to un tieši to, kas sevī līdz šim galīgi nav paticis vai varbūt to, kas pašai ļoti traucē.

Vai man ir tādas īpašības? Jā, protams. Es neesmu nekāds izņēmums. Man vēl arvien ir paradumi, kas vienkārši grauj manu sievišķību un laimi, bet tai pat laikā tas man ļauj ļoti daudz ko izdarīt un sasniegt. Un faktiski tikai pēdējā laikā esmu iemācījusies savu raksturu, ātro dabu, ļoti straujo un maksimāli ātro strādāšanas tempu kaut necik maidzināt. Bet īstenībā jau mēs tā kardināli nemaināmies. Ja esi straujas dabas, tad tāds arī paliec. Tikai jāizdomā kā maksimāli šo straujumu iegriezt radošajā un dievišķajā plūsmā. Kā saka – no holēriķa par flegmātiķi tik un tā nekļūsi. Un nevajag. Bet ir kaut kā jāiemācās sevi iepazīt, pieņemt, un iemīlēt, nelaužot un nemēģinot pārtaisīt. Jā, tas ir mūsu uzdevums jeb uzstādījums 100 dienās un tāds būs mūsu uzstādījums nometnē “Kā iemīlēt sevi”. Mēs centīsimies nevis pārtaisīt sevi un nevis izveidot par nevainojamu vai ideālu, bet gan iemīlēt savu būtību un savu raksturu, un atrast tā unikalitāti un vērtību, un saprast, kādēļ man ir tieši tāds raksturs, un kāds ir bijis Dieva nolūks un kam tas viss pat ļoti var noderēt.

Ja vien mēs katrs apzinātos savu misiju un jēgu dzīvē, ja katrs dzīvotu ar gaismu un mīlestību sirdī, tad taču būtu TIK SKAISTA DZĪVE.

Man liekas, ka nav ko gaidīt. Nav ko noņemties ar to jēgas un misijas meklēšanu. Es teiktu – iemīli sevi, sāc izbaudīt savu dzīvi tādu, kāda tā šobrīd ir un tad jēga un misija pati atradīsies. Ja paskatos atpakaļ, tad tieši tā man ir bijis. Ja es reiz nebūtu iemācījusies sevi mīlēt, es nebūtu iemācījusies sakārtot savu dzīvi un līdz ar to man nebūtu ko darīt Pavasara studijā. Viss sākas no MĪLESTĪBAS.

Un tieši tādēļ mēs nometnē programmu esam izveidojuši tā, ka varēsim gan sajust cik katra esam unikāla, gan to cik īpašu sieviešu sabiedrībā šai nometnē esam, gan paskatīties, kas mums traucē, gan sakārtot zemapziņu, gan to pārprogrammēt, gan iemācīties vadīt domas, gan apzināties kas ir spoguļošana, gan sastādīt dzīves līdzsvara riteni, gan iemācīties tik galā ar stresu, jo kas gan cits mums visu laimi sabendē, ja ne uztraukums, steiga jeb vienā vārdā stress.

Un vēl mums būs jaunums – pirmajā vakarā liels notikums – jaunās komunikāciju spēles “100 jautājumi, kas meklē atbildes” prezentācija. Un kaut arī tai mirklī spēle jau būs veikalos nopērkama, mēs būsim pirmās, kas to izspēlēsim visas kopā.

Protams, spēli varēs iegādāties arī līdzi ņemšanai un ja neesi paspējusi nopirkt jauno grāmatu vai kādu no iepriekšējām grāmatām, tad, protams arī.

Nometne notiks 24., 25. un 26. novembrī viesu namā “Līcīši” (Ķegumā).

Vairāk lasi Pavasara studijas mājas lapā sadaļā “Nometne” ŠEIT

Lai mīlestības piepildīts šis gada tumšākais laiks, kas plus mīnus jau sācies ir tagad. Kaut kā ar to pulksteņa sagrozīšanu nu ir pilnīgi skaidrs – jāpārslēdzas un gaismas radīšanu no iekšpuses :)

Ar mīļumu, Inese


NOMETNE “Kā iemīlēt sevi”

NORISES LAIKS: 24., 25., 26. novembris

VIETA: Viesu nams “Līcīši” Ķegumā (viesu nama mājas lapa pašlaik tiek pilnveidota, tāpēc ieskatu vari gūt, aplūkojot facebook lapu ŠEIT)

LEKTORI un VIESLEKTORI: Inese Prisjolkova, Ginta Filia Solis un Indra Melbārde

DALĪBAS MAKSA: 210 eur (3dienas), 175 eur (2 dienas).

Ja vēlies piedalīties 3 dienas, bet nenakšņot viesu namā, dalības maksa – 170 eur.

Dalības maksa jāsamaksā līdz 15. novembrim. Ja Tev ērtāk maksāt citos termiņos, droši raksti vai zvani – par visu varam vienoties!

Nedēļu pirms nometnes visām dalībniecēm sūtīsim detalizētu informatīvo vēstuli, kurā būs aprakstīta ierašanās, reģistrācijas norise utt.

Nometnē baudīsim veģetāro virtuvi. “Līcīšos” saimnieces gatavo patiešām izcili – par to jau esam pārliecinājušās divās iepriekšējās “Pavasara studijas” nometnēs.

PIETEIKŠANĀS un PAPILDUS INFO: pavasarastudijasnometne@gmail.com vai pa tālruni 28361100 (Santa).

Ja vēlies var ņemt līdzi bērnus, jo pirmo reizi mūsu nometņu organizēšanas pieredzē ir sarunāts cilvēks, kas nodarbību laikā būs ar bērniem (ja Tev līdzi būs bērni, lūdzu par to informē Santu, piesakoties nometnei).

 

Atbildēt