1.11.2017
Misija, darbs vai bizness.

2.novembrī ”Darbs, misija vai bizness”

”Paldies par iespēju mācīties pie sievišķīgas sievietes – uzņēmējas.”
 
”Sakiet, cik dažādās jomās šo metodi var pielietot un vai varu katru projektu šādi vērtēt? ļoti patika lekvija. paldies”
 
”Darbs aizņem tik daudz laika manā dzīvē un tapēc esmu prieciga ka vakardienas tikšanā palīdzējāt man. Es sen sapņoju par šo darbu bet nekad nebiju pat noticēju ka varētu to spēt. Bet redz kā pati jau vakar uz visiem jautājumei atbildēju :-)”
 
”Labdien, vai variet atsūtit lūdzu tās meitenes, kas nodarbojas ar kaligrāfiju kontaktus? Man ir kāda sadarbība ko gribu viņai piedāvāt un nepierakstīju vakar viņas kontaktinformāciju. Ļoti jauks seminārs, pēc tam biju un vel esmu kā radošos spārnos.”
 
”Es jums Inese pateicos no sirds, ka palīdzējāt man pieņemt lēmumu nedoties prom uz ārzemēm. Es jums pēc tam atrkastīšu pateicību kad man būs mans sapņu darbiņš kabatā. Esmu apņēmības pilnām krūtīm!!!!”
 
Šīs ir atsauksmes, ko esam saņēmušas pēc semināra ”Darbs, misija vai bizness”. Cilvēki pēc tā gandrīz vienmēr uzkavējas ilgāk, lai uzdotu papildu jautājumus Inesei gan par tehnikām, gan pieredzi viņas pašas biznesā, misijā un darbā, kas kā paveicies, ir viss vienā – Pavasara Studijā.
 
Šajā seminārā ir iespēja noskaidrot ceļus, virzienus, kas atbilst tieši Tev, ņemot vērā Tavas iespējas, talantus, un tai pat laikā varbūt arī ierobežojumus un lietas, kas nepadodas. Tajā, vienkāršām tehnikām katrs dalībnieks atrod savu aicinājumu, neatkarīgi no tā, vai šobrīd meklē darbu, vēlētos uzsākt savu biznesu vai vienkārši labprāt saprastu savu dzīves misiju.
 
 
SEMINĀRS ”Darbs, misija vai bizness”
 
PIETEIKŠANĀS: ŠEIT
 
NORISE: 2.novembris, plkst. 18:00-20:30
 
LEKTORE: INESE PRISJOLKOVA
 
VIETA: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35”un lektore atvērs durvis)
 
DALĪBAS MAKSA: 30.00 EUR (t.sk. PVN) par 1 semināru
 
Jautājumi vai rakstiska pieteikšanās: e-pastā pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714 

Atbildēt