Cheerful young golfers with arms around on golf course
Uncategorized

Vīrieši nometnē

Autors: Inese Prisjolkova

Mums Pavasara studijas nometnēs līdz šim vienmēr ir bijušas tikai sieviešu auditorijai. Nu sākumā tā bija “Sievišķības nometne” pēc tam “ Sajūtu nometne” un kaut kā tā tas iegājās, ka dalībnieces ir tikai sievietes. Bet jau kādu laiku atpakaļ sākām runāt, ka vajadzētu taisīt nometnes visai ģimenei vai vismaz jauktai auditorijai. Un šoreiz, kaut arī to speciāli nekā neuzsvērām, bet patiešām ir visas iespējas pieteikties gan sievietēm, gan vīriešiem, gan puišiem, gan meitenēm. Jo “Iemīlēt sevi” kā reiz ir svarīgi pilnīgi visiem.

Un vakar čakru kursā vēlreiz un vēlreiz pārrunājot cik tomēr nometnēm ir spēcīga jauda un ja jau pēc katras nodarbības čakru kursā ir tā īpašā sajūta, ka esi metru virs zemes, tad kā tas vēl būs pēc nometnes. Un tā visa rezultātā viens no mūsu čakru kursa dalībniekiem – puišiem, saka, ka arī gribētu piedalīties nometnē. Ka viņš ir izlēmis braukt, tik vai viņš netraucēšot ar savu klātbūtni sieviešu auditorijai.

Uzreiz teicu, ka taču neko nevar iztraucēt, jo dzīvē taču arī esam gan sievietes, gan vīrieši un faktiski ir tieši labi, ja kāds vīrieša cilvēks no savas puses uzdod loģiskus jautājumus, varbūt pat tādus, kas mums pašām neienāktu prātā.

Un tādēļ sarunājām, ka šodien es uzrakstīšu ziņu par to, ka uz nometni ir iespējams pieteikties arī vīriešiem. Ka lūk ir pirmais dalībnieks jau pieteicies un tātad nebūs vientulīgi. Un mans vīrs Toms teica, ka viņš ar varētu braukt. Tā kā – meitenes, ja jums bija doma, ka varētu aicināt līdzi savus draugus vai vīrus – tad droši var to darīt, viņi nebūs vienīgie puiši šai pasākumā.

Atceros, kad mēs ar vīru abi bijām pie Valērija Siņeļņikova viņa izveidotajā centrā “Svetoč” Krimā, tad principā arī to varēja uzskatīt par 10 dienu nometni. Jutāmies ļoti labi un vēl gadu gadiem atceramies šo kā vienotu vērtīgu piedzīvojumu. Šādas kopā būšanas gan stiprina attiecības, gan ļauj abiem noskaņoties uz viena viļņa. Katrā ziņā mūsu ģimenē to ļoti novērtējam.

Nometnes programma ir vienlīdz vērtīga gan sievietēm, gan vīriešiem. Šai ziņā nekādu dalījumu nav. Vienīgi padomāsim kā darīt ar pirts rituālu, bet uz šo brīdi, Gatis teica, ka tas viņam nebūs nekāds zaudējums, ja uz pirti neiešot, tā kā pagaidām arī šai ziņā neko nemainīsim.

Vārdu sakot – priecājamies par pārmaiņām un gaidām vēl citu dalībnieku – vīriešu pieteikšanos.

(Protams, meiteņu un sieviešu pieteikšanās arī turpinās).

Atgādināšu, ka nometne “Kā iemīlēt sevi” notiek jau pavisam drīz – šo mēness. Tiklīdz sāksies Jauns mēness, un iestāsies pats tumšākais gada laiks, tā tiekamies – 24., 25. un 26. novembrī viesu namā Līcīšu (Ķegums).

Būs vērtīgi, būs jaudīgi, būs interesanti un labi.

Ar mīļumu, Inese


NOMETNE “Kā iemīlēt sevi”

NORISES LAIKS: 24., 25., 26. novembris

VIETA: Viesu nams “Līcīši” Ķegumā (viesu nama mājas lapa pašlaik tiek pilnveidota, tāpēc ieskatu vari gūt, aplūkojot facebook lapu ŠEIT)

LEKTORI un VIESLEKTORI: Inese Prisjolkova, Ginta Filia Solis un Indra Melbārde

DALĪBAS MAKSA: 210 eur (3dienas), 175 eur (2 dienas).

Ja vēlies piedalīties 3 dienas, bet nenakšņot viesu namā, dalības maksa – 170 eur.

Dalības maksa jāsamaksā līdz 15. novembrim. Ja Tev ērtāk maksāt citos termiņos, droši raksti vai zvani – par visu varam vienoties!

Nedēļu pirms nometnes visām dalībniecēm sūtīsim detalizētu informatīvo vēstuli, kurā būs aprakstīta ierašanās, reģistrācijas norise utt.

Nometnē baudīsim veģetāro virtuvi. “Līcīšos” saimnieces gatavo patiešām izcili – par to jau esam pārliecinājušās divās iepriekšējās “Pavasara studijas” nometnēs.

PIETEIKŠANĀS un PAPILDUS INFO: pavasarastudijasnometne@gmail.com vai pa tālruni 28361100 (Santa).

Ja vēlies var ņemt līdzi bērnus, jo pirmo reizi mūsu nometņu organizēšanas pieredzē ir sarunāts cilvēks, kas nodarbību laikā būs ar bērniem (ja Tev līdzi būs bērni, lūdzu par to informē Santu, piesakoties nometnei).

Atbildēt