chakramala2
Čakru enerģijas līdzsvarošana

Kas notiek ar mūsu enerģētiku KANDAVĀ!

Autors: INESE PRISJOLKOVA

Vai esi kādreiz domājusi, ko nozīmē teiciens “ārējais atspoguļo iekšējo” vai “makrokosmoss ir līdzīgs mikrokosmosam” vai “kā mežā sauc, tā atskan”. Jo vairāk par šo visu domāju, jo vieglāk un gaišāk paliek. Ir tik patīkami, ka vari sakārtot “iekšiņu”, lai izmainītos viss apkārtējais un ārējais.

Kāda laime, ka vairs nav jāmetas kārtot attiecības, vai jādomā kāpēc nevar sasniegt to vai citu mērķi. Bet tā vietā var paskatīties uz savu enerģētiku un padot vairāk spēka un jaudas tai vietā, kurā jomā nepietiekoši kas notiek.

Par ko es runāju?

Par mūsu pašu enerģētiku, par enerģijas centriem vai citiem vārdiem – čakrām.

Tas bija pirms kādiem divarpus gadiem, kad pēkšņi es kaut kā gara acīm redzēju un zināju, kā viss mūsu dzīvē saliekas pa septiņiem līmeņiem atbilstoši katrai mūsu čakrai. Es pēkšņi zināju, ka no enerģijas pirmajā čakrā ir atkarīgs tas, kas vai nu piepildās vai nepiepildās mūsu dzīvē. Un visiem tiem, kas sapņo, ilgojās, ļoti ļoti grib, bet nevar to dabūt, ko grib – pirmkārt jau jāpaskatās vai pašam ir enerģijas pirmā enerģijas centrā.

Vai varbūt otrā čakrā nav spēka, kas ir saistīts ar mūsu seksuālo enerģiju jeb uguni mūsos, ar naudu, finanšu lietām un  materiālo joma, ar partnerattiecībām un attieksmi pret pretējo dzimumu.

Vai trešā čarka, kura iet rokorokā ar savu vērtību sistēmu, pašapziņu un gribu. Ja cilvēkam nav spēka trešajā čakrā, viņš visbiežāk vispār nevar pateikt, ko viņš grib. Pārsvarā viņš runā tikai par to, ko negrib, vai kas traucē un ir grūti. Bet tad, kad pajautā – ko tu tai vietā gribi, nav atbildes. Un nevar arī būt, jo gribas centrā nav spēka.

Un tālāk jau ir mīlestības čakra. Ja šai enerģijas centrā nav spēka, tad cilvēkam trūkst mīlestības pret sevi, viņš visbiežāk ir kritisks un ass. Viņš ciešs un viņam sāp. Viņam liekas, ka neviens viņu nemīl, bet īstenībā pašam trūkst enerģijas ceturtā čakrā.

Un tā pa pakāpieniem uz augšu, vēl uz augšu. Līdz saprotam, kas mums notiek jomu pa jomai.

Kopš es zinu, kā sakārtot pati savu enerģiju, kopš esmu to iemācījusi citiem, zinu, ka svarīgākais ir tik galā ar savu spēku un līdzsvarot savu jaudu un nevis mesties kārtot dzīvi. Kad nolīdzsvaro sevi, tad notikumi un attiecības, situācijas un attieksme sakārtojas pati pa sevi.

Ar sveicienu, Inese


Praktisko nodarbību cikls ”Čakru enerģijas līdzsvarošana” 22.Novembrī KANDAVĀ

PIETEIKŠANĀS: pavasarastudija@gmail.com vai 29100714

KALENDĀRS:
“1. čakras enerģijas līdzsvarošana” – 22.novembris
“2. čakras enerģijas līdzsvarošana” – 20.decembris
“3. čakras enerģijas līdzsvarošana” – 24.janvāris
“4. čakras enerģijas līdzsvarošana” – 21.februāris
“5. čakras enerģijas līdzsvarošana” – 21.marts
“6. čakras enerģijas līdzsvarošana” – 18.aprīlis
“7. čakras enerģijas līdzsvarošana” – tiks precizēts

Nodarbības norisinās no plkst. 18:00 – 20:30

Dalības maksa: 20.00 euro par nodarbību (t.sk.pvn)

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

KONTAKTI: pavasarastudija@gmail.com vai 29100714

Atbildēt