Cart

Tuvākie notikumi

VEBINĀRS ”Zemapziņas pārprogrammēšana” 22.decembrī

”Zemapziņas pārprogrammēšana ir kas vienreizējs!” tā skan viena no pēdēja laika trāpīgākajām atsauksmēm par semināru ”Zemapziņas pārprogrammēšana”, kas notika pavisam nesen Rīgā un pavisam drīz, 22.decembrī, norisināsies VEBINĀRA formātā.

”Šī ir zelta tēma un to saka daudzi, tomēr to grūti izprast, ja kāds neizskaidro. Paldies Inese, ka to darat un reāli saprotami palīdzat cilvēkiem saprast šo metodiku un kā to lietot”, tā raksta kāda no iepriekšējiem vebināra ”Zemapziņas pārprogrammēšana” apmeklētājām un paužot to pašu, ko lielākā daļa klātesošo. Inese palīdz katram, kas atnācis uz nodarbību un ļoti saprotami izskaidro, kā tieši šī, Valērija Siņeļņikova, metode pielietojama. Arī vebinārs ir lieliska iespēja izprast un iemācīties šo metodi, un kas būtiski, tajā var piedalīties no jebkuras vietas pasaulē, tikai nepieciešams dators un interneta pieslēgums.


22.Decembris, Piektdien, plkst. 20:00 – 21:30 (IERAKSTS LĪDZ 26.decembris)

VEBINĀRS “Zemapziņas pārprogrammēšana”    

PIETEIKŠANĀS: ŠEIT

Lektore: Inese Prisjolkova

Dalības maksa: 10.00 euro

Kontakti:  ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 29431408

‘’Zemapziņas pārprogrammēšana’’ ir precīzi un tehnoloģiski ārkārtīgi gudri noformulētu jautājumu kombinācija, kas ļauj Tev no sevis uzzināt par sevi pašu – ieklausīties savā zemapziņā.

Noteikti zini, ka izcils speciālists ir nevis tas, kurš parāda Tev kā dzīvot vai iesaka ko darīt, bet gan tas, kurš spēj uzdot īstos jautājumus, bet Tu, atbildot uz tiem nonāc pie patiesiem ‘’Ahā!’’ momentiem!

‘’Zemapziņas pārprogrammēšana’’ ir metode, kas ļauj atrisināt pat tādas problēmas, kas iesīkstējušas jau gadiem. Un tās var būt jebkādas – cilvēks nevar atrast otro pusīti, nespēj atbrīvoties no līdzatkarīgām attiecībām, nevar nopelnīt, ir pārlieku agresīvs vai satraukts, nepārtraukti sev piesaista vienas un tās pašas situācijas, nespēj ieņemt bērniņu, nevar atrast labu darbu. Un vēl, un vēl dažādas situācijas. Vairāk par šo tēmu ŠEIT

Leave a Reply