3cbad17
Tuvākie notikumi

Piektdien, 8.decembrī VEBINĀRS ”Kā vadīt prātu un domas”

Šajā vebinārā iemācīsimies pavisam konkrētas metodes, kas ļaus pārvaldīt prātu un neļaus domām ganīties, kā mīkstām aitiņām savos ceļos. Iemācīsimies kādu interesantu tehniku kā vienkārši atgriezties ”šeit un tagad” un protams, noskaidrosim arī atbildes uz sarežģītākiem, ar sava prāta, domu un noskaņojuma vadīšanu saistītiem jautājumiem.

Mēs daudzas lietas darām tik neapzināti, ka vairs pat nepamanām kā turam dakšiņu, kā raugāmies laukā pa logu, kā speram soli, nemaz nerunājot par to, kādas ir mūsu domas un vārdi, ko lietojam. Domas ir tas instruments, ar ko mēs sevi nemitīgi programmējam un ieviešot tikai nelielas izmaiņas, ”izķerot” kādus liekvārdus un izteicienus, kā arī uzstādot sev mērķus kā es vēlos dzīvot/domāt/justies, mēs varam ļoti kardināli ietekmēt un mainīt savu dzīvi.

Vebinārs piemērots cilvēkiem, kas uzskata, ka domas drīzāk vada viņus un jau par daudz nosaka kopējo noskaņu.

Būs vērtīgs arī tiem, kas ikdienā tīri labi tiek galā, tomēr nereti nevar tikt galā ar kādu uzmācīgāku domu vai graujošāku noskaņojumu.

Kā arī pilnīgi noteikti tiem, kas skaidri zina, ka prāta potenciāls ir milzīgs un labprāt iemācītos, kā to izmantot vēl efektīvāk un koncentrētāk.

Vebinārā iemācīsimies vairākas konkrētas un ļoti vienkāršas metodes domu vadīšanā.

Vairāk  ŠEIT

Atsauksmes ŠEIT


VEBINĀRS ”Kā vadīt domas un prātu”

Piektdiena, 8.decembris, plkst. 20:00 – 21:30

PIETEIKŠANĀS ŠEIT

Lektore: Inese Prisjolkova

Dalības maksa: EUR 10,00

Vairāk par VEBINĀRIEM ŠEIT

Jautājumi vai rakstiska pieteikšanās:  ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 29431408 (Aija)

Atbildēt