lightstock-4082-small-user-3985845 - Copy
Tuvākie notikumi

Seminārs ”Kā transformēt bailes” 13.decembrī

”Bailes nav īstas. Vienīgā vieta kur bailes var eksistēt ir mūsu domās par nākotni. Tas ir mūsu iztēles produkts..bailes ir izvēle.” saka Amerikāņu aktieris Vils Smits kādā filmā. Un šis citāts man vienmēr palīdz, tāpat kā tehnikas, ko esmu apguvusi šajā jomā no Ineses Prisjolkovas.
Mēs ļoti daudz lēmumus dzīvē pieņemam balstoties uz bailēm mūsu apziņā vai zemapziņā. Tās kavē mūsu rīcību, ietekmē pašsajūtu un enerģiju, un fenomenāli kavē mūs realizēt savus plānus. Tās rada mūs pašus un apkārtējos nelaimīgus.

Es gribētu nomainīt darbu, bet baidos, ja nu no bēgot no vilka uzskrienu lācim. Baidos, ka mašīnu vadīs Valdis, tas vienreiz beigsies ar avāriju. Nevaru atstāt bērnus vienus, baidos ka..Es gribu šķirties, bet baidos palikt viena, ir taču tik daudz nelaimīgu, vientuļu cilvēku..gribu piedalīties maratonā, bet baidos ka..gribu vēl bērnus, bet baidos..man bail, ka mani nemīlēs..bail, ka nepaslavēs..a ja nu par mani smiesies..baidos, ka slimība mani uzvarēs…

Bailēm ir daudz formas un paveidi, brīnumaini daudz, tomēr tās visas var transformēt.
Šajā seminārā apskatīsim bailes no dažādiem aspektiem. Pirmā – kā atpazīt savas bailes un pārstāt baidīties. Otrā – kā izdarīt izvēles raugoties no pretējas pozīcijas – no mīlestības, nevis no baiļu radītā spiediena.

Gandrīz katrā seminārā, neatkarīgi no tēmas, auditorijā atskan jautājums, bet tā nozīmīgumu vienmēr apliecina pārējie, mājot ar galvu: ”bet ko darīt ja mani pārņem bailes”?

Uz šo jautājumu atbildes ir dažādas un lielākoties atkarīgas no jautājuma konteksta, tomēr mani nekad nespēj atstāt vienaldzīgu Ineses piemērs par viņas piedzīvotajām lielākajām bailēm – savu bērniņu nāvi. Viņas dvīnīši nomira 23. gaidību nedēļā un tas bija viens no viņas dzīves smagākajiem zaudējumiem, ko vārdos nav iespējams izteikt. Tomēr, pēc zināma laika, Inese atkal palika stāvoklī ar savu tagadējo bērniņu un bailes, kas viņu pārņēma tuvojoties 23. nedēļai bija prātam neaptveramas. Bailes no nāves. Tehnikas, ko viņa izmantoja bija vairākas, tomēr viena no tām bija ar spēcīgu, skaļi un regulāri vārdos sauktu affirmāciju palīdzību pildīt sevi ar pilnīgi pretēju pārliecību – ar pārliecību, ka šoreiz viss izdosies. Kā viņa saka ”es ar gaismu spiedu ārā tumsu un bailes” vienmēr ar rokām rādot, kā jaunā pārliecība pletās plašumā.

Nav svarīgi par ko vai no kā baidies Tu. Tā var būt lidošana, uzstāšanās cilvēku priekšā, nākotne, slimība, vientulība, eksāmens, trūkums, neziņa, attiecības, jebkas. Galvenais, ka ar bailēm var strādāt un tikt galā. Tikt galā tik tālu, ka tās Tevi nekavē un neliek izdarīt nepareizas izvēles! Ir pat pierādīts, ka viena no spēcīgu Personību pamata prasmēm ir tieši spēja tikt galā ar bailēm.

Jā, bailes var būt arī īstas un piepildīties, tomēr, tas ir fenomenāli retos gadījumos. Un lielāka iespēja, ka tās nepiepildīsies būs tad, ja Tu mācēsi tās neiesakņot savās pārliecībās. Bet, ja tās tur jau mīt, tad mācēsi tās ”izravēt” laukā.

Uzraksti 5 savas bailes no kurām vēlies atbrīvoties un atnāc uz semināru ”Kā transformēt bailes” 13.decembrī Pavasara Studijā un Inese Prisjolkova Tev izstāstīs un izskaidros kā tas pārvērst. Uzzināsim pamata konceptu, kas ir bailes un kā konstatēt tieši savējās. Apgūsim vērtīgas un vienkāršas tehnikas, paņēmienus ko iesākt kad bailes uznāk un ko tad, kad tās jau pārņēmušas. Noskaidrosim atbildes uz klātesošo jautājumiem par šo tēmu.

Tiekamies jau 13.decembrī, Pavasara Studijā.
Arta


SEMINĀRS ”Kā transformēt bailes”

PIETEIKŠANĀS: ŠEIT

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN) par nodarbību

Norises laiks: 13. decembris no plkst. 18:00-20:30

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

Kontakti: pavasarastudija@gmail.com, 29100714

Atbildēt