ziedu veikala
Tuvākie notikumi

Lindas Mazules SEMINĀRS “Kā izvēlēties sev piemērotu – Sapņu darbu” 14.decembrī

“Mani īsti vairs neaizrauj (drīzāk pat nepatīk) mans pašreizējais darbs, bet man tīri labi tas padodas un man te ir labi (algu maksā, kolēģi jauki) turklāt man nav ne jausmas, ko gan citu es varētu darīt!…varbūt vienkārši paciesties?”
 
Ja arī Tev kādreiz ir bijusi līdzīga saruna ar sevi, tad šis seminārs būs Tev!
 
Mēs pavadām darbā gandrīz trešdaļu no sava laika! Un mūsu laiks šeit nebūs bezgalīgs – tāpēc nesamierinies un neatliec! – Uz darbu ir jāiet ar prieku un tam ir jāpievieno vērtība gan Tavai dzīvei, gan uzņēmumam, kurā Tu strādā!
 
Šobrīd visā pasaulē ir veikti visaptveroši pētījumi, par cilvēku apmierinātību darbā, par darba nozīmi cilvēka dzīvē, par cilvēka potenciāla izmantošanu, par cilvēka smadzeņu darbību utt., tomēr neskatoties uz to, ka pieejamā informācija paliek aizvien vairāk, izvēles izdarīt bieži vien paliek grūtāk.
 
14.decembra seminārā “Kā izvēlēties sev piemērotu – Sapņu darbu” tu uzzināsi, kā neticami strukturētā veidā, atbildot uz it kā nesaistītiem jautājumiem, tu vari nonākt pie savas atbildes par to – kāds darbs tad būtu piemērots tieši Tev – kāds būtu Tavs sapņu darbs.
 
„Atrodi darbu, kas tev patīk un Tev nekad vairs nebūs jāstrādā” (Konfūcijs) – tas būtu ideālais stāvoklis. Taču kā zināt, ko meklēt, kā atrast un kā līdz tādam tikt?
 
Rudens un ziema ir pārdomu laiks. Mēs nedaudz atkāpjamies no ikdienas un vairāk laika veltam sev un savai ģimenei. Tuvojas svētki, gadu mija, bet ko darīt, ja pēc , svētkiem, atvaļinājuma vai gadu mijas kā simboliskas robežas tik ļoti negribas atgriezties darbā? Izmantosim šo brīdi īpaši lietderīgi un mēģināsim kopīgi saprast: Vai ir kaut kas, ko varētu mainīt, lai pēc svētkiem darbā atgrieztos ar prieku? Vai varbūt jāiesāk darīt kaut ko citu..?
 
Kāds jau bērnībā skaidri zina, ko vēlēsies darīt, kad izaugs liels; daži – to saprot studiju laikā, bet lielai daļai – nemaz nav skaidrs, kādu darbu tie gribētu strādāt, un nav arī skaidrs, kur atbilde meklējama. – Lai zinātu, ko Tu gribi, Tev, pirmkārt, ir jāiepazīst sevi. Mēs pārāk bieži atbildes meklējam ārpusē – esošās iespējas, sabiedrības viedoklis, autoritāšu ieteikumi.., tomēr patiesā atbilde ir meklējama sevī – un tas var nebūt viegli!
Tomēr, kad izdodas izvēlēties un tikt pie kārotā darba, ir skaidrs – bija vērts censties! Sev mīlamu darbu darot, mēs nepiekūstam, bet gluži pretēji gūstam enerģiju! – pazūd bezjēdzības sajūta un visi Tev apkārt redz – Tu staro!
 
Šī semināra laikā kopīgi radīsim laiku un telpu, kur mācīsimies uzdot sev pareizos jautājumus, lai rastu paši savas – īstās atbildes. Ar lielāko prieku, iepazīstināšu un kopīgi izmēģināsim paņēmienus un principus, kas noderēs katram savas atbildes meklējot.
 
Seminārs tiek organizēts nelielās grupās, un būšu bezgala priecīga, par katru, kam ar laiku savā dzīvē izdosies kaut ko noskaidrot un sakārtot – tā arī mana dzīve piepildās! Tāpēc gaidīšu jūs Pavasara studijas viesistabā uz tēju un interesantām sarunām.
 
Tiekamies jau pavisam drīz!
 
Ar sveicieniem, Linda

Par Mani:

Es vienmēr esmu darbojusies un kaut ko mācījusies, vienmēr man ir bijuši aizvien jauni mērķi un izaicinājumi. Esmu ieguvusi maģistra grādu finansēs un uzņēmējdarbības vadībā (MBA), un man ir lielisks darbs vienā no labākajām Latvijas bankām. Tomēr, paralēli labi pazīstamajai loģikai, struktūrām un cipariem, vienmēr ir bijuši arī cilvēki – mani kolēģi, ģimene un draugi, kas man caur aizvien jaunām situācijām māca par citām lietām… varbūt tieši tāpēc, ka saņemtās mācību stundas kļuva aizvien sarežģītākas – sāku vairāk interesēties par attiecībām, dzīves mērķiem un uzdevumiem.. Izmantojot daudz atšķirīgus informācijas avotus, lēnām rodu atbildes kā sakārtot savu ikdienu, lai tā būtu harmoniskāka un reizē piepildītāka.

Man ir labi zināma cilvēku sajūta, kad ikdienas darbs nesniedz gandarījumu un „neaizrauj”, tāpat man arī ir skaidrs, ka tādā brīdī darbs nemaz nav tik efektīvs un auglīgs… Kā atrast sev piemērotu nodarbošanos un kā garajās darba stundās harmoniski turpināt virzīties pa to pašu sevis izraudzīto Dzīves ceļu – nevis katru dienu uz šo laiku apstāties..? Tā ir mana tēma un mana šī brīža mācība!

Katrreiz, kad mūsu iekšienē kaut kas sakārtojas – tas ir, kā pārnākt tīrā un paša sakārtotā mājā – viss ir savās vietās, ir ērti un patīkami, un nav nekā lieka – to jūtam mēs paši, un to jūt mums apkārt!

Smaidot,
Linda Mazule

——————————————————————————-

SEMINĀRS “Kā izvēlēties sev piemērotu – Sapņu darbu”

 

PIETEIKŠANĀS: ŠEIT
 
Lektore: Linda Mazule
 
Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN)
 
Norises laiks: 14. decembrī no plkst. 18:00-21:00
 
Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).
 
Jautājumi vai rakstiska pieteikšanās: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714

Atbildēt