Cart

Tuvākie notikumi

Tikšanās Pavasara Studijā 13.DECEMBRĪ ar iespēju iegādāties jauno Sarunāšanās Spēli!

Tikšanās Pavasara Studijā 13.DECEMBRĪ ar iespēju iegādāties jauno Sarunāšanās Spēli!

Nākamo trešdien, 13.decembrī, no plkst. 16:30 – 18:00 Pavasara Studijā būs iespējams iegādāties Ineses Prisjolkovas grāmatas, cd un jauno Sarunāšanās Spēli ”100 jautājumi, kas meklē atbildes”. Būs iespēja arī īsi papļāpāt ar Inesi, apsveicināties, saņemt autogrāfu un tikt pie jaunās Spēles, kas ir absolūts jaunums!

Šo tikšanos mēs nolēmām rīkot tādēļ, ka saņemam ļoti daudz jautājumu, kur varēs iegādāties spēli un vai to var kādā ērtā laikā nopirkt tieši Pavasara Studijā.

Šī spēle tika prezentēta Studijas nometnē un guva milzīgu atsaucību. Ar pašu spēli var iepazīties šeit >> http://pavasarastudija.lv/…/sarunasanas-spele-100-jautajum…/ un, lai arī šī komunikācijas spēle ir pieejama tikai dažas dienas, tā ir pārdota jau vairāk nekā 100 eksemplāros. Cilvēki to pērk sev, radiem, draugiem un galvenais – dāvināšanai Ziemassvētkos! 

Bet, ja par Ziemassvētkiem, tad šī iespēja satikties Studijā šo ceturtdien būs reizē arī iespēja iegādāties jebkuru no Ineses Prisjolkovas kompaktdiskiem un grāmatām. Protams, arī jaunāko no grāmatām ”Mammīt, kāpēc tā?”. Visu produktu klāstu iespējams apskatīt šeit >> http://pavasarastudija.lv/preces/
Tātad, tiekamies 13. decembrī, jebkurā laika posmā no plkst.
16:30 – 18:00, Pavasara Studijā, Rīgā, Pērnavas ielā 19-315.

Durvis būs vaļā un Tu varēsi atnākt doties jebkurā Tev ērtā laikā! 😉 Iepriekš jāpiesakās vai jāveic pasūtījums nav.

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad droši sazinies ar mums – pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714

Leave a Reply