19453245_771744006320945_7418499198249167881_o
Uncategorized

Mūsu Make-Up meistare Elīna! :)

Mūsu Make-Up meistare Elīna! :)
 
Svētku laiks, priecīgs noskaņojums. Iespēja sapucēties. Krelles, kleitas, lokas, lentas.. un brīnišķīgs grims!
 
Mēs svētkus katra radām pati, tomēr kad ir tādi lieli svētki kā Jaunais gads un Ziemassvētki, tiem sagatavoties un smuki sapucēties ir īpašs notikums.
 
Mūsu komandā jau kādu brīdi darbojas Elīna. Viņa ir ar ļoti labu gaumi, precīza un ļoti sievišķīga. Mēs kādu brīdi kopa darbojāmies, taču nemaz nezinājām, ka viņai ir kādi interesanti un ļoti skaisti talanti – viņa ir Vizāžiste. Cilvēks, kas sapucē, ”uzkrāso” un iepriecina sievietes! :)
 
Vārds pa vārdam, uz grāmatas ”Mammīt, kāpēc tā” atvēršanas svētkiem nolēmām sapucēt mani :) Un man ļoti patika! Visiem patika! Ar visu manu vēlmi, lai grims būtu neuzkrītošs, tas bija tik viegls, piemērotos toņos un reizē svinīgs. Elīnai pašai tik ļoti patīk darīt šo darbiņu, ka nolēmām, piedāvāsim nometnē meitenēm, kas vēlas, skaistu grimu. Un atkal – viss izdevās skaists, viegls, mirdzošs, katrai tik pieskaņots. Kura vēlējās, protams tika uzkrāsota spilgtāk, bet rezultātā visas bijām un jutāmies ļoti skaisti!
 
Elīna jau vairākus gadus ikdienā uz svētkiem, tikšanās reizēm, randiņiem un citiem nozīmīgiem dzīves notikumiem grimē sievietes – viņas teorētiskās zināšanas papildinātas arī ar vērtīgu un veiksmīgu darba pieredzi šajā jomā!
 
Ar gribu teikt, ka Elīna brīnišķīgi dara savu darbiņu, rezultāts vienmēr ir skaists un harmonisks, un pilnīgi noteikti tā vērts! Varēsi noteikti viņu arī iztaujāt par to, kas piestāv tieši Tev un kā viegli un skaisti uzklāt kosmētiku ikdienā pašas spēkiem, lai rezultāts būtu brīnišķīgs! ?
 
Un tāpēc, Pavasara Studijā šobrīd ir pieejams dienas un vakara grims, ko rada Elīna.
 
Lai pieteiktos, droši sazinies ar mums par iespējamiem laikiem: Elīna Pūce 26125541, puuce.eliina@gmail.com .
 
Pucēšanās notiks Pavasara Studijas telpās Rīgā, Pērnavas ielā 19-315, 3.stāvā. Dienas Make-Up 18.00 euro, vakara Make-Up 25.00 euro.
 
Ar svinīgiem sveicieniem,
Arta

Atbildēt