18446738_1698959436843820_967412380846413432_n
Kā vadīt prātu un domas

13.janvārī LIMBAŽOS seminārs ”Kā vadīt prātu un domas”

Katru reizi, kad jūtu, ka domas pavelkas itkā pašas par sevi, atceros kādu teicienu: ”Vadīt domas ir kā apzināties, ka Tev virs galvas lido putni. Tu nevari tiem aizliegt tur lidot, bet Tu vari neļaut tiem vīt ligzdu uz Tavas galvas”.

Domas būs vienmēr, tomēr katra cilvēka spēkos ir nepavilkties uz tām, būt modram, atšķirt vērtīgās no graujošajām, izvēlēties kuru domu attīstīt un kuru palaist.

Pirms kāda laiciņa noklausījos Ineses vebināru ”Kā vadīt domas un prātu” un jāsaka – tas bija spīdošs! Sen nebiju tik daudz pierakstījusi. Es pat izmantoju iespēju noskatīties ierakstu, lai viss vērtīgais labāk paliek atmiņā.

Kā saka Inese, sievietes laime neslēpjas asā prātā, tomēr sievietei savs prāts jāprot labi pārvaldīt.
Īpaši tādēļ, ka tas ir tik ietekmīgs diriģents, ka atstājot to bez uzraudzības, visas emocijas un jūtas kā skudriņas aiztek tam pakaļ.

Katru reizi kad sanāk sadusmoties, satraukties vai kā citādi pazaudēties savās sajūtās, saprotu, ka viss sākās tieši prātā, bet es pati to nenovaktēju. Interesantākais ir tas, ka vadīt prātu un domas nemaz nav tik sarežģīti. Vislabākais salīdzinājums ir jau dzirdētais par sunīti – prāts, ir kā suns, kas jādresē. Pavēro uz ielas, cik izteikti atšķiras mācīti un nemācīti sunīši. Bet kad jau iemācies to vadīt, tas klausa daudz labāk.


LIMBAŽOS – SEMINĀRS ”Kā vadīt prātu un domas”
PIETEIKŠANĀS: ŠEIT 
Norises vieta: Limbažu Galvenā bibliotēka, Parka iela 23
Norises laiks: 13.janvāris, plkst. 15:00 – 17:30
Lektore: Inese Prisjolkova
Dalības maksa: 20.00 euro
Iepriekšēja pieteikšanās obligāta.

Kontakti: pavasarastudija@gmail.com vai 29100714

Atbildēt