Grozs

Kā transformēt dusmas

SEMINĀRS ”Kā transformēt dusmas” 15.februārī

Dusmas ir paradoksālas. Tās var pārvērst skaistu cilvēku neglītā, tās var pārvērst mīlošas attiecības pilnās ar vainas apziņu, tās pārvērš visu – skaistu un tīru par graujošu un pelēku. Un nav būtiski vai Tu dusmojies vicinoties ar dūrēm vai iekšēji pie sevis apcerot situāciju atkal un atkal, tās ir vienlīdz graujošas.

Dusmas rada sekas. Un šeit ne tikai par to, ka tās kā negatīva enerģija var izraisīt fiziskas blaknes vai pat slimības, bet arī par to, kas minēts jau iepriekš – sabojāt to, kas mums tik pat dārgs kā veselība – attiecības ar mīļajiem, apkārtējiem. Cik nav reižu, kad sabļauj uz bērnu, kas pati dusmās ”sacepies” līdz sāk sāpēt galva un visa diena vējā, kad aiz dusmām varbūt tīši vai netīši pat kaut ko salauz? Bet pēc tam jau nāk vainas apziņa un tā viss graujošo enerģiju spektrs pārņem kā dūņas purvā..

Vienmēr esmu domājusi, kā tas var būt, ka Inese stāsta, ka viņa ir no tiem cilvēkiem, kas dusmojas, jo man nav gadījies viņu tādu sastapt. Arī visa grāmata ”100 dienas, kas mainīs pasauli” balstīta uz viņas apņemšanos un pieredzi transformējot dusmas. Tomēr tad es sapratu, ka viņai ir tik atjautīgas un atstrādātas tehnikas, ka viņa šīs dusmas spēj ne tikai ”neizgāzt” uz citiem, bet arī neaktivizēt, jeb transformēt! Es teiktu – ir no kā mācīties!

Es esmu no tiem cilvēkiem, kas dusmojas daudz. Ir reizes kad varu sadusmoties uz internetu, kad tas sāk niķoties man svarīgā brīdī, nemaz nerunājot par cilvēkiem, kuri šķiet nevīžīgi, lēni vai nevietā kritizē. Pirms sēžos pie stūres, man ir īpaši jānoskaņojas. Lieki piebilst, ka dzīve man ļoti māca ”nedusmošanos”, savedot kopā ar šādiem cilvēkiem vai nostādot mani pretējās pozīcijās. Bet es tā vairs negribu, jo šīs pieredzes ir ļoti nepatīkamas un pati diemžēl dusmas vēl nespēju pārformēt citā enerģijā tik veiksmīgi.

Tādēļ es ar patiešām lielu nepacietību gaidu šo semināru, jo mans lielākais ienaidnieks ir tieši dusmas, vai pareizāk būtu teikt – mana lielākā grūtība ir nemāka dusmas kā ļoti jaudīgu enerģiju iegriezt pretējā virzienā, panākot ko pavisam labu, noderīgu un varbūt par negaidīti iepriecinošu! ?
Tiekamies!


SEMINĀRS ”Kā transformēt dusmas”

PIETEIKŠANĀS: ŠEIT

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN)

Norises laiks: 15. februāris no plkst. 18:00-20:30

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

Jautājumi vai rakstiska pieteikšanās: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714

Atbildēt