m10_crednerkohle_big
Dzīves praktiķu skola

Skaista atsauksme par Vitas konsultāciju! :)

”Labdien! Man ir vēlēšanās pateikt lielu pateicību, atzinību Vitai un viņas spējām. Gribu pateikt, ka pēc viņas konsultācijas mana dzīve ļoti izmainījās, par ko viņa un draudzene kas pie viņas bija aizgājusi jau brīdināja. Man nebija ko zaudēt un Vitu man ieteica draudzene tāpēc taisnā ceļā pieteicos pie viņas. Uz konsultāciju bija ļoti ilgi jāgaida bet tas bija to vērts! Mana ģimenes dzīve bruka, veselība bija slikta un ar naudu un darbu negāja ne tik. Vita man izskaidroja kas un kāpēc tā notiek, ka manas ar vīru attiecības ietekmē viņa brālis, kas tā tiešām arī ir, un kā mēs paši to ģimenē varam mainīt. Tāpat viņa ieteica speciālisti kas palīdzēja man tikt galā ar enerģijas blokiem par naudu un darbiem ko daru un tagad pēc pusgada situācija ir krietni mainījusies. Ar vīru vēl kopīgi strādājam pie attiecībām un mums pamazām arī izdodas. Zinu ka ar pārējo arī tikšu galā. Ļoti gaidu viņas jauno nodarbibu sākumu, jo viņa ir īpaša un tiešām spēj palīdzēt.”

Paldies Evitiņ par brīnišķīgo atsauksmi un to, ka ļāvi to publicēt! Un mums ir milzīgs prieks, ka Tavā dzīvē tik daudz kas uzlabojas! Vita tiešām ir ļoti īpaša un spēcīga, un viņas konsultācijas un nodarbības iesakām patiesi no sirds! :)

Pašlaik janvārī ir pieejami konsultāciju laiki pie transformācijas numeroloģes Vitas Sanes un lai uz tiem pieteiktos, droši zvani vai raksti – pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714

Aprakstu par Vitas konsultācijām uzzini ŠEIT

Atbildēt