Grozs

Ineses raksti

Dzīve saskaņā ar savu būtību.

Mūsu energolauks aug tad, kad dzīvojam ar centru sevī un saskaņa ar savu būtību. Ko nozīmē dzīvot saskaņā ar savu būtību? Tas ir tad, ja:

Esi godīga pati pret sevi un savu vērtību sistēmu.

Kad izdabā vai izkalpojies, sāk zust enerģija. Tad parasti mēģinām uzminēt, kādām mums jābūt, lai citam būtu labi un viņš mūs pieņemtu un mīlētu. Tad vairs neskatāmies, kā pašas jūtamies, bet visu laiku uzraugām otra vēlmes. Pārāk lielas cenšanās dēļ nebūs labi ne pašai, ne tam otram, jo pirmkārt, parasti neizdodas precīzi uzminēt, ko otrs varētu gribēt, otrkārt, mūsu saspringtās enerģētikas dēļ viņš mums var atspoguļot tikai šo saspringumu.

Esi pati.

Netēlo labāku vai gudrāku. Tu jau esi vērtība. Tev nekas nav jātēlo. Kamēr centīsimies notēlot to, kas neesi, pazaudēsi un nevienam neparādīsi to, kas esi. Atceries, Tu citiem patiksi tad, kad pati jutīsies labi un patiksi pati sev. Tu būsi īsta. Dažreiz mēs skatāmies žurnālos vai raidījumos tēlus, kuriem gribam līdzināties, un nu darām visu, lai tādas būtu. Bet neērtuma un saspringuma dēļ zaudējam savu vieglumu un patiesumu, kas ir veiksmīgas mijiedarbošanās pamatā. Šo esmu izbaudījusi katrā reizē, kad ieņēmu kādu jaunu amatu un domās biju izgudrojusi, kādai man vajadzētu būt. Parasti tas, ka gribi notēlot to, kas neesi, beidzas ar to, ka vai nu zaudē ļoti daudz spēka un nevari jaunajā vietā iestrādāties, vai arī nonāc pie secinājuma, ka nav tik svarīgi būt pareizai kā laimīgai, un sāc izturēties dabiski, tā kā pati labi jūties.

Dzīvo sievišķajā enerģētikā.

Jo tieši tā mums, sievietēm, dod papildu spēkus, lai cik daudz darām. Dzīvojot vīrišķajā, mēs enerģiju patērējam un mūsu spēki zūd. Sievišķā enerģija ir mūsējā. Ja dzīvojam sievišķajā, tad esam saskaņā ar savu būtību. Atceries atšķirību – vīrišķā enerģija ir koncentrēta un vērsta uz rezultātu, sievišķajā enerģijā mēs baudām procesu.

Iemācies fiksēt un atlaist stresu.

Mums jāiemācās notvert to mirkli, kad sākam sev darīt pāri. Ar stresu mēs savā ķermenī iznīcinām miljoniem šūnu un saspiežam enerģijas kanālus, tādējādi enerģija vairs neplūst vienmērīgi un samazinās. Kad esam stresa varā, vairs it kā neesam pašas. Visvairāk muļķību un neapzināta ļaunuma mēs sev nodarām tieši tad, kad apziņas centrs nav sevī.

Neprasīt no sevis par daudz.

Mums nav jābūt entuziasma pilnām optimistēm 24 stundas diennaktī septiņas dienas nedēļā.

Inese

Par šo un vēl citiem ar savu labsajūtu un enerģijas vairošanu saistītiem jautājumiem, runāsim divos konkrētos semināros jau pavisam drīz:

SEMINĀRĀ ”Kā palielināt savu jaudu” 17.janvārī – pieteikšanās ŠEIT

SEMINĀRĀ ”Kā dzīvot ar centru sevī” 1.februārī – pieteikšanās ŠEIT

Lektore: INESE PRISJOLKOVA
 
Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN) 
 
Norises laiks: 10.janvārī no plkst. 18:00-20:30
 
Norises vieta: Pavasara studija, Rīgā, Pērnavas ielā 19-315, 3.stāvs (pie durvīm jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).
 
! Reģistrējoties tiks nosūtīts rēķins par 10.00 euro – priekšapmaksas veikšanai. Atlikušos 20.00 euro par nodarbības apmaksu varēs veikt pasākumā uz vietas. Iemaksātie 10.00 euro neierašanās gadījumā netiek atmaksāti.
 
Jautājumi vai rakstiska pieteikšanās: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714

Atbildēt