a94510d25d3507f2fdaf718fd43bbc1e
VIŅŠ+VIŅA.

#VIŅŠ+VIŅA #Padoms. Par strīdēšanos attiecībās

Jautājums: ”Man iznāk uzkāpt uz šī grābekļa – strīdēties, argumentēt, lamāties. Tagad domāju, kā sievišķīgi reaģēt, vai savaldīt sevi? Tu teici, ka lamāšanās ir kautiņš ar vārdiem. Sievietes parasti necīnās un nekaujas. Man šķiet, ka mums, sievietēm, ir jāiemācās laikus mierīgi pateikt savas sajūtas, lai nekrājas nekas iekšā un neeksplodē. Ko Tu ieteiktu?”

Inese atbilde: ”Ar savu vīrieti lamāties vai strīdēties nedrīkst nekad, jo tad viņam ir sajūta, ka viņš dzīvo ar vīrieti un atbilstoši arī izturas. Un grūtākais ir viņa atmiņu iztīrīt un izdzēst no tās to vienu reizi, kad esi lietojusi rupjos vārdus, lai viņš to tagad neuzskatītu par normu. Savukārt, ja atkārtoti lamājies, tad pilnīgi noteikti viņš domās, ka šajās attiecībās tā ir jāuzvedas. Tieši tas pats attiecas uz sievietēm, kas smēķē vai dzer.

Tik augstu latiņu, kādu pati sev un savām attiecībām uzliksi, tāda jums būs. Un to izmainīt pēc tam ir diezgan grūti. Nav neiespējami, bet laikietilpīgi un grūti gan.

Ja tas ir Tavs pāra cilvēks, tad zini – savu vīrieti mēs veidojam pašas. Viņš nevis izrāda necieņu, bet gan izturas tā, kā uzskata par normu. Mums šī viņa izturēšanās latiņa ir jāpaceļ tik augstu, līdz jūtamies komfortabli. Vīrieša uzvedība atspoguļo to, cik sieviete pieļauj, kā viņas klātbūtnē vai attiecībā pret viņu viņš var vai drīkst izturēties.

Sievišķīgas sievietes klātbūtnē, kura pēc savas būtības ir maiga, kura pati nekad nerunā rupji, vīrietim pat prātā neienāks lamāties. Sieviete ir tā, kura audzē sava vīrieša ētikas normas un vērtību sistēmu. Turklāt viņa to dara tā, ka vīrietim liekas, ka viņš pats to savā dzīvē ir ieviesis.

Ja gribam būt azotē, drošībā un pasargātas, ja gribam, lai viņš ir vīrietis un piekāpjas, tad mums ir jābūt neaizsargāti maigām un sievišķīgām. Un tad viņš gribēs pakalpot. Un tad viņš gribēs piekāpties un būt bruņinieks. Un tad viņš tiešām piekāpsies. Starp citu, tā vīrietis rūdās un stiprina savu gribasspēku, savu spēju saturēties, savu spēju apvaldīt instinktus. Viņš jau varētu sabļaut un likt visiem viņu paklausīt, bet savas mīļotās sievietes dēļ iemācās sevi apvaldīt.”

JAUNA GRUPA Semināru ciklā VIŅŠ+VIŅA no 25.janvāra, PIETEIKŠANĀS: ŠEIT

NODARBĪBU KALENDĀRS (ceturtdienas, 18:00-20:30):

1) Vīrišķība, sievišķība un attiecības – 25. janvārī
2) Sievišķības pašapziņa un sievišķības vērtība priekš abiem – 8. februārī
3) 30 kļūdas, kas grauj mūsu sievišķību – 22. februārī
4) Kā pieņemt vīrieti (tādu, kāds viņš ir) un palīdzēt audzēt vīrišķību – 8. martā
5) Mīlestības piepildītas attiecības – 22. martā
6) Parunāsim par vīriešiem – 5. aprīlī
7) Mīlēšanās un seksualitāte – 19. aprīlī

Lektore: Inese Prisjolkova

Dalības maksa par 1 nodarbību: 30.00 euro

Seminārus vari apmeklēt visus secīgi vai izvēloties tikai atsevišķas tēmas.

 

Atbildēt