hands_tied_nicosia_robbery
Tuvākie notikumi

VEBINĀRS ”Atkarība un līdzatkarība”

Šī tēma par „atkarību un līdzatkarību” nebūs gluži par dzērājiem vai narkomāniem un viņu ģimenēm (bet arī par tādiem, protams). Šī tēma ir par mums arī tad, ja savā ģimenē nevienu par atkarīgo neuzskatām. Un pat ja mēs brīžiem tiešām runāsim par alkohola vai narkotiku izraisīto atkarību, pamēģini domās pārnest to uz situāciju, ka savukārt aktuāla ir Tavā dzīvē un padomāt kā Tu to risini.
 
Jebkuras atkarības pamatā ir cilvēka atrastais veids, kā viņam paliek labi, un tas, ka viņš šo savu labsajūtu grib paturēt. Tad vēl grib un vēl grib. Pašos pamatos viņš kļūst atkarīgs no savas gribēšanas. Šai gadījumā nevis cilvēks vada savu brīvu gribu, bet gan gribēšana un instinkti vada cilvēku.
 
Tā secība ir tāda – cilvēks atrod risinājumu, kas rada sajūtu, ka viss nokārtojas un atrisinās. Ar laiku viņš grib šo savu „laimi un veiksmi” vēl lielāku un paliek tramīgs, ja to nevar dabūt. Šai mirklī cilvēka apziņa pāriet ar centru „devā” un vairs nav sevī. No šī brīža cilvēks ar savu enerģiju audzē „devas” energolauku. Deva kļūst ar katru mirkli jo svarīgāka, lielāka, nozīmīgāka, jau aizņem visu cilvēka prātu un dzīvi. Viņš pats kļūst mazs un nenozīmīgs savās acīs un vienīgais ko dara, visu saņemto enerģiju sūta „devai”.
 
Inese
 
VEBINĀRS ”Atkarība un līdzatkarība”
 
PIETEIKŠANĀS: ŠEIT
 
Lektore Inese Prisjolkova
 
2.februāris, Pkt., plkst. 20:00 – 21:30 (IERAKSTS LĪDZ 6.februāris)
 
Dalības maksa: 15.00 euro
 
Jautājumus vebināram var iesūtīt iepriekš, rakstot uz ineses.vebinari@gmail.com
 
Viss par VEBINĀRIEM: ŠEIT

Atbildēt