63bf94b8495fa107316cdfe06f18948a
Misija, darbs vai bizness.

VEBINĀRS ”Darbs, misija vai bizness” 26.janvārī

Vietā, kur nav nekā, tikai no sapņa un sajūtas par to, kas patīk un iedvesmo, Inese Prisjolkova izveidoja Pavasara studiju, kas nu jau gandrīz desmit gadus nerimstoši un iedvesmojoši palīdzējusi tūkstošiem cilvēku kļūt par solīti vai pat krietnu pakāpienu laimīgākiem, piepildītākiem un gaismu nesošākiem.

Inese palīdzējusi arī daudzām, jo daudzām sievietēm atrast savu aicinājumu un nodarbošanos, tieši balstoties uz savu – šo pašas pieredzi. Un nevis tikai motivējot vai iepriecienot, bet gan loģiski un struturēti izskaidrojot kā saprast, kas tieši ir nākamais solis darba meklējumos, misijas sajušanā vai vispār saprašanā, kas tad ir piemērotākais tieši Tev.

Cilvēka dzīvē darbs aizņem ļoti lielu daļu dienas, tādēļ ir svarīgi, lai galvenokārt, tas nes Tev prieku! Protams, nekas nav ideāls šajā pasaulē, bet tas var būt pamatā tāds, kas Tevi piepilda, paceļ un gandrīz nekad neliek laikam vilkties. Un kas svarīgi, ka VAR pelnīt labu naudu ar darbu, kas Tev patīk un padodas, ir tikai jāatrod virziens un jādodas tajā.

Kad Tev patīk tas ko dari ikdienā, Tava dzīves kvalitāte un pašas enerģētika kļūst daudz augstāka nekā tad, ja dari darbu tikai naudas dēļ un pats process neko neizsaka vai pat nepatīk.

Nav jāmaina dzīve asi, strauji, tagad un uzreiz, bet jājūt sevī vēlme to darīt, jaierauga virziens un mierīgā, tikai Tev harmoniskā veidā jādodas turp. Un Tu redzēsi, Dievs vienmēr palīdz, kad Tu pati sper soli.

Pievienojies 26.janvāra vebināram ‘’Darbs, misija vai bizness” plkst. 20:00 un uzzini soļus, kā saprast virzienu kurā doties. Protams, arī vebināra laikā praktiski pildīsim uzdevumus līdzi un būs vieta arī jautājumiem (jautājumus vari droši iesūtīt arī iepriekš un vebinārā saņemt jau konkrētu Ineses atbildi). Un nav svarīgi cik Tev gadu vai kādā situācijā esi šobrīd, šī metode Tev noderēs kā šoreiz, tā katru reizi, kad būs svarīgi ieklausīties sevī un sadzirdēt savu virzienu.

Dalība vebinārā ir pavisam vienkārša, tikai aizraksti Aijai, ka vēlies pievienoties un viņa Tev visu izstāstīs. Ja netiec šodien, ieraksts būs pieejams vēl 3 dienas un varēsi to noskatīties kad Tev ērtāk!

Tev izdosies!

Arta


VEBINĀRS ”Darbs, misija vai bizness”

Norises laiks: 26.janvāris, plkst. 20:00-21:30

Pieteikšanās: ŠEIT

Lektore: INESE PRISJOKOVA

Dalības maksa: EUR 15,00 (t.sk. PVN) par 1 vebināru

Pieteikšanās: ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 29431408 (Aija)

Vebināru norises laiks: 20:00-21:30 (no plkst. 19:30 iespēja pieslēgties pirmsvebināra čatam)

Vebināra noskatīšanās iespējas pēc tiešraides: pēc katra vebināra tiešraides datuma ir iespēja noskatīties tā ierakstu vēl 3 dienas, rakstot Aijai uz augstāk norādītajiem kontaktiem.

Jautājumi vebināriem: pirms vebināra ir iespējams iesūtīt konkrētus jautājumus saistībā ar attiecīgo tēmu, rakstot Aijai (kontakti augstāk), kā arī vebināra laikā ir iespējams uzdot jautājumus Inesei čata sarakstē.

Pēc vebināra tiek nosūtīta prezentācija.

Atbildēt