Grozs

Čakru enerģijas līdzsvarošana

Šo varētu saukt par piedzimšanu.

Šodien es gribu ar Tevi parunāt par atbildību. Tu jau jūti, cik maigi un mierīgi mēs tuvināmies tam, lai kaut ko savā dzīvē uzsāktu, mainītu, pārveidotu vai darītu savādāk.

Mēs pagaidām tikai vērojam, jautājam, skatāmies. Šis ir brīnišķīgs veids, kā izveidot jebkuras attiecības un tas Tev var noderēt arī citās jomās.

Jo dabiskāk, jo mierīgāk, jo saudzīgāk kādam tuvojamies, jo mazāka iespējamība satraumēties. Tieši tāpat ir tagad. Lai cik tuvu esam pašas ar sevi, tik un tā pārmaiņas uzsākt nemaz nav tik vienkārši. Tai skaitā – sākt sevi mīlēt un būt absolūtā harmonijā. Jā arī tas nav tik vienkārši. Mums līdz tam ir jānonāk dabiski vai citiem vārdiem – jāizaug.

Atceros daudzus gadus atpakaļ es pirmo reizi dzirdēju, ka cilvēks pilnīgi visu savu realitāti – tātad visu, kas viņa dzīvē notiek, rada pats.
Es biju šokā no tā, ka nekas glaimojošs tas manā dzīvē nebija.
Es nebūt negribēju tādu dzīvi, kādu toreiz dzīvoju.
Bet otra lieta, kas mani tai visā pilnīgi paralizēja, bija tas, ka nesapratu – no kura gala gan lai es tagad sāku to radīšanu.

Kā gan es te tagad varu uzņemties atbildību par katru soli un katru situāciju, kas manā dzīvē notiek.

Atceros, ka man vajadzēja laiku, lai pierastu tikai pie šīs domas.

Ja arī Tev ir tā, ka tiešām nesaproti – kādā veidā kaut ko ietekmē savā dzīvē un kur nu vēl, ka radi visus savas dzīves notikumus, tad atgriezies pie vērošanas. Un vienkārši paskaties – kas notiek, kad esi labā garastāvoklī. Un kas notiek Tevī tai laikā, kad viss veicas. Un atkal otrādi – kas notiek tad un kāda esi tad, kad visa diena vai pat vairākas ir melnā strīpa. Vienkārši pavēro un pat varbūt paspēlējies ar šo situāciju.

Piemēram, izaicini sevi kādā nepatīkamā situācijā to izmainīt uz labu. Vienkārši paskaties kā mainās cilvēku attieksme, kad Tu pie sevis sajūties ļoti labi un pret viņiem izturies ar mīļumu. Visinteresantāk to novērot darbā ar pilnīgi svešiem cilvēkiem. Vai pat uz ielas vai veikalā.

Un tad kad kādu laiku šādi seko līdzi sava garastāvokļa un ikdienas notikumu sakarībām, tad vienā brīdī saproti – ka tad, kad esi labā garastāvoklī jeb ar labu tīru enerģiju, viss notiek veiksmīgi, un otrādi, ja garastāvoklis slikts un iekšā īgnums, tad arī nekas īpaši nevedas.

Tad, kad uzķer to, ka viss patiešām IR atkarīgs no Tevis – kā Tu pati jūties, kā notikumi veidojas, kā citi cilvēki izturas….

Tad būtu jānonāk līdz vienai ļoti, ļoti svarīgai atziņai – turpmāk Tev vienmēr ir jāuzņemas atbildība par to, kas Tavā dzīvē notiek.

Es gribu teikt, ka šis ir visatbildīgākais pagrieziens mūsu dzīvē.

Šo varētu saukt par piedzimšanu. Garīgo piedzimšanu vai personības piedzimšanu – sauc kā gribi. Bet tikai no šī brīža ir iespējams paredzēt izmaiņas un tās radīt tai virzienā, kurā vēlies.

Man šādi “apgaismības brīži” ir bijuši vairāki. Viens no tiem, kad pārkāpu savas Jūrmalas mājiņas slieksni un sev pateicu – no šī brīža es vienmēr būšu laimīga. Es uzņēmos atbildību un katru dienu sekoju līdzi, lai sevi nenodotu.

Vai cits brīdis – sēdēju šeit pat savas mājiņas priekšā un skatījos Debesīs.
Dzīvoju viena, bija beigušās sēras par iepriekšējo vīru un es ļoti, ļoti gribēju ģimeni. Toreiz skaļā balsī izteicu nodomu, ko Debesis sadzirdēja. Es teicu “Dievs, es ļoti gribu īstu sievietes laimi – vīru, bērnus, suni, kaķi, džipu, māju un pats galvenais MĪLESTĪBU”.

Un mani nemulsināja tas, ka materiālais sajaukts kopā ar jūtām, attiecībām un cilvēkiem. Es to visu redzēju kā vienotu bildi un skaidri zināju, ka to visu gribu savā dzīvē piedzīvot.

No tā brīža es uzņēmos atbildību, lai visa mana būtība diendienā rada šādu manu dzīvi.
Tagad tā viss ir.

Ar ko sākt? Kā uzņemties atbildību? ..

Inese

Par to un vēl daudz ko citu svarīgu pārmaiņām, praktisko nodarbību ciklā ”Čakru enerģijas līdzsvarošana” kursā, kas sākas jau nākamnedēļ – 31.janvārī.

Būs galvenokārt praktiska darbošanās. Četru mēnešu garumā tiksimies, un rezultātā mainīsies daudz laikā mainīsies daudz. Būs vērtīgi!


8 Praktisko nodarbību cikls ”Čakru enerģijas līdzsvarošana”

PIETEIKŠANĀS ŠEIT

KALENDĀRS:
1.nodarbība – enerģijas testēšana un diagnosticēšana visām 7 čakrām – 31.janvāris
2.nodarbība – 2. čakras enerģijas līdzsvarošana – 14.februārī
3.nodarbība – 3. čakras enerģijas līdzsvarošana – 28. februārī
4.nodarbība – 4. čakras enerģijas līdzsvarošana – 14.martā
5.nodarbība – 5. čakras enerģijas līdzsvarošana – 28.martā
6.nodarbība – 6. čakras enerģijas līdzsvarošana – 11.aprīlī
7.nodarbība – 7. čakras enerģijas līdzsvarošana – 25.aprīlī
8.nodarbība – 8. čakras enerģijas līdzsvarošana – 9.maijā

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

NORISES VIETA: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315, 3.stāvs (pie ārdurvīm jānospiež “35”)

KONTAKTI: pavasarastudija@gmail.com vai 29100714

Dalības maksa par 1 semināru: 30.00 euro (t.sk. pvn). Semināri notiek katru otro nedēļu.

! Reģistrējoties, Tev tiks nosūtīts rēķins par 10.00 euro – priekšapmaksas veikšanai. Atlikušos 20.00 euro par nodarbības apmaksu varēsi veikt pasākumā uz vietas. Iemaksātie 10.00 euro neierašanās gadījumā netiek atmaksāti.

Atbildēt