Happy smiling  group of jumping  people
Cigun

Vitas Sanes Praktiskās nodarbības Pirmdienās! ”Veselība un labklājība, izmantojot dažādas austrumu metodes”

Praktiskā nodarbība “Veselība un labklājība” ir domātā visiem cilvēkiem, kuri vēlas 1,5-2 stundu laikā sakārtot savu ķermeni, prātu un enerģijas.

Šī ir intensīva nodarbība, kur mēs pielietojam dažādas austrumu un rietumu metodes: dažādas Cigun skolas, budistu un daoistu prakses, fizioterapeitiskas metodes, meditāciju, akupunktūras, elpošanas vingrinājumus un citus veidus, lai panāktu mums vajadzīgos rezultātus.

Katrreiz mēs izmantojam tieši tās metodes, kuras spēj dot labākus rezultātus, pieskaņojot mūsu praksi konkrētās dienas apstākļiem. Atkarībā no tā, kāds ir gada laiks, mēneša fāzes, citi apstākļi, mēs strādājam, lai attīrītu sevi, uzlādētos ar jaunu pozitīvu enerģiju un sajūtām, sakārtotu savu ķermeni un prātu.

Visi, kas vēlas izmēģināt mūsu skolas piedāvājumu, var droši pievienoties!

Apģērbs – ērts kustībām, un obligāti paņemiet zeķes, vingrojam zeķēs bez apaviem.


Vita Sane ir transformācijas numeroloģe. Daudz mācījusies un apguvusi praktiskas zināšanas pie dažādiem Pasaules līmeņa speciālistiem un skolotājiem, tagad, līdztekus Transformācijas numeroloģijas konsultācijām un Dzīves Praktiķu Skolas nodarbībām, Pavasara Studijā pasniedz arī šīs vingrošanas nodarbības.

Nodarbības norisinās Pavasara studijā Rīgā, Antonijas ielā 4-1 katru pirmdienu no plkst. 18:00-20:00

Nodarbību vada: Vita Sane

Lai pieteiktos uz nodarbību – atsūtiet brīvas formas pieteikumu uz pavasarastudija@gmail.com vai aizpildiet zemākesošo pieteikuma formu.

Dalības maksa: EUR 15,00 (t.sk. PVN)

Norises laiks: pirmdienās no plkst. 18:00-20:00

Ierašanās ērtā, vingrošanai piemērotā apģērbā.
Iepriekšēja sagatavotība nav nepieciešama.
Nodarbības var apmeklēt secīgi, pēc kārtas vai atsevišķi.

 

Pieteikuma forma
*
*
*
*

Atbildēt