lily pads on the water
Dzīves praktiķu skola

JAUNS SEMINĀRU KURSS DZĪVES PRAKTIĶU SKOLAS IETVAROS: “DZĪVES EKOLOĢIJA”

JAUNUMS:  JAUNS SEMINĀRU KURSS DZĪVES PRAKTIĶU SKOLAS IETVAROS: “DZĪVES EKOLOĢIJA”

PIETEIKŠANĀS: ŠEIT

Labdien!

Vēlamies jums prezentēt jaunu semināru kompleksu no mūsu Dzīves praktiķu skolas cikliem: “Dzīves ekoloģijā”.

Cilvēks ir stāvoklis. Un atkarībā no tā, cik labi cilvēks jūtas un kā viņš dzīvo savu dzīvi, ir atkarīgs kopējais šīs dzīves rezultāts un tas, vai šis cilvēks būs ar to apmierināts.

Šajos semināros būs apvienoti pēdējie zinātniski pieradītie atklājumi un zināšanas par cilvēka dabu, viņa veselību, resursiem, labsajūtu un kopējo dzīves kvalitāti un iedotas praktiskas metodes, kā panākt sev vislabākos rezultātus.

Kāpēc tieši austrumu medicīna dod iespaidīgus rezultātus tur, kur mūsu attīstītā Rietumu medicīna bieži vien nespēj palīdzēt, vai ārstējot cilvēku no vienas slimības sagādā šim cilvēkam problēmas/pasliktinājumu citās sistēmās, kuras līdz šim problēmu nebija?

Austrumu medicīna neārstē slimības, tā ārstē pašu cilvēku un sakārto viņa veselību. Šīm metodēm piemīt komplekss raksturs un tie cilvēku un apkartējās vides kompleksu uzskata par vienotu. Austrumu medicīna kā vienu veselumu piedāvā metodes, kuri ir virzīti uz šo kompleksu sabalansēšanu, atveseļošanu, kā arī cilvēka iekšējās un arējās vides sakārtošanu.

Šajos semināros mēs runāsim par veselību kā tādu, ko tas īsti nozīmē un kas tieši dod cilvēkam šo veselīgā stāvokļa sajūtu un statusu. Mēs izskatīsim dažādas pieejas savas veselības sakārtošanai, kuras kļuva populāras Rietumos un Austrumos, un protams, praktizēsim dažas metodes, kas varēs Jums palīdzēt tikt pie ātra, pozitīvā rezultāta Jūsu labsajūtā un fiziskajā labklājībā.

Šie semināri būs kā ievads un iepazīstināšanās ar šīm vērtīgajām metodēm un turpmāk, ja jums būs vēlme apgūt tās dziļāk arī praktiski, jūs varēsiet apmeklēt praktiskas nodarbības, kuras norisinās mūsu studijā katru pirmdienu pklst. 18.00-20.00.

Jūsu Vita


TUVĀKIE PLĀNOTIE PASĀKUMI ŠĪ JAUNĀ KURSA IETVAROS:

PIETEIKŠANĀS: ŠEIT

1)     KAD: 27.01.2018 plkst. 12.00-15.00 (3 stundas 35 EUR)

SEMINĀRS  & PRAKSE: “Dzīves ekoloģija no cilvēka veselības viedokļa: īss ieskats kā veidojas mūsu veselība un kā mums var palīdzēt dažādu austrumu metožu pielietojumos”

2)     KAD: 10.02.2018 plkst. 12.00-15.00 (3 stundas 35 EUR)

SEMINĀRS  & PRAKSE: “Dzīves ekoloģija: Stāsts par bailēm. Vai bailes ir mūsu draugs vai drauds?”

3)     KAD: 10.03.2018 plkst. 12.00-15.00 (3 stundas 35 EUR)

SEMINĀRS  & PRAKSE: “Dzīves ekoloģija: Veselīgs uzturs. Pārsteidzoša patiesība par mūsu ierasto pārtiku un uzturu, un kā tas var ietekmēt mūsu dzīves kvalitāti un mērķu sasniegšanu. Stāsts par pēdējiem atklājumiem funkcionālā uztura veidošanā.”

NODARBĪBAS VADA: Transformācijas numeroloģe Vita Sane

PIETEIKŠANĀS: ŠEIT

NORISES VIETA: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35”)

KONTAKTI: pavasarastudija@gmail.com vai 29100714

DALĪBAS MAKSA: EUR 35,00 (t.sk. PVN) par nodarbību

Atbildēt