dff83817d07f8413adb44fe98f1a196c
Ineses raksti

26.janvārī VEBINĀRS ”Misija, darbs vai bizness”

Autors Inese Prisjolkova

Vakar skatījos raidījumu par kādu puisi, kurš nodarbojas ar bitēm un medu. Pirms tam bijis inženieris un projektējis tiltus, pēc tam saistīts ar tieslietām un Eiropas projektiem, un tagad ir bitenieks. Un viņam ir pamatojums, kādēļ tāds pavērsiens.

Un varbūt kādam liekas, ka tiltu projektēšana taču prestižāk, vai tieslietas – pavisam glauni, bet….viņš par tām bitēm runā ar tādu mīļumu, siltumu un īstumu, ka ir pilnīgi skaidrs – viņš ir īstā vietā.

Man pašai arī ir bijis garš ceļš līdz savām “bitēm” un līdz savam “medum”. Un nu jau 9. gadu esmu savā vietā. Tā ir tāda laime.

Laiku pa laikam kaut ko stāstot par savu bērnību, vai kādu no pieredzēm, es pati pamanu, ka Dievam no sākta gala ir bijis zināms (kas gan to apšaubītu) ar ko nodarbošos un ka esmu tam gatavota – gan ar “piedzimšanas komplektu” – konkrētu raksturu, attieksmi, interesēm, gan ar dzīves pieredzi – studijām, uzkrātām zināšanām un izvēlēm.

Vai katram mums ir kāda joma un nodarbošanās, kas der tieši mums?

Jā.

Gadi iet, pieredze nāk klāt un ar katru brīdi es nostiprinu pārliecību, ka jā.

Ir jābūt aicinājumam, ir jābūt milzīgai interesei, es pat teiktu “vilkmei”, lai ar kādu jomu varētu nodarboties daudz, labi un kvalitatīvi un tai pat laikā gūt no tā prieku un baudu, naudu un gandarījumu.

Naudu var nopelnīt…jebkā.

Baudu iegūt arī.

Gandarījumu arī.

Bet tā, lai to visu apvienotu un justos noderīgi, vērtīgi, un dienu no dienas gribētos darboties savā izvēlētā jomā – tā ir laime.

Tā ir laime katru dienu – mostoties un darot.

Ja pirms 10 un 15 gadiem man kāds būtu stāstījis, ka būšu maza bērna mamma un kamēr bērns guļ, no rīta piecelšos 4 vai 5, lai padarītu darbiņus datorā…… es neticētu.

Ja kāds man teiktu, ka tiešām no sirds gribēšu strādāt un darboties bez atvaļinājumiem gadu no gada …. es neticētu.

Ja kāds man toreiz, pirms 20 gadiem būtu stāstījis, ka mana nodarbošanās dos man vēl lielāku laimi kā atpūta, gulšņāšana, ceļošana vai izklaide – es neticētu. Es toreiz strādāju dēļ tā – lai būtu par ko atpūsties un ceļot.

Tagad pat atpūšoties es pasapņoju par darbu un man ienāk prātā tik daudz jauku un jaunu ideju, ka pēc kāda brīža jau ar jaunu degsmi ķeros klāt tās īstenot.

Man nav tāda “darbs un mājas” vai “privātā dzīve un darbs”. Tā visa ir mana privātā dzīve. Gan tad, kad vadu seminārus, gan tad, kad esmu ar bērnu, gan tad, kad rakstu grāmatu, vai esam divatā ar vīru – tā visa ir mana privātā, laimīgā dzīve.

Kādēļ nenodalu?

Jo….nodarbojos ar to, ko mīlu.

Dzīve pirms Pavasara studijas un tagad – ir salīdzināma kā dzīve pirms satiku vīru un tagad. Jā pilnīgi noteikti – ja vispār cilvēks grib strādāt, tad ir vērts darīt darbu, ar kuru ir īpaša saderība.

Rīt mums būs vebinārs “Misija, darbs vai bizness”, kurā runāsim par to, kā atrast savu nodarbošanos. Kā uztaustīt, kā atklāt to jomu, par kuru teikt “tā ir mana misija” un “tam esmu radīta”.

Gads no gada šī ir viena no vērtīgākajām tēmām, ko vadu.

Inese


VEBINĀRS ”Darbs, misija vai bizness”

Norises laiks: 26.janvāris, plkst. 20:00-21:30

Pieteikšanās: ŠEIT

Lektore: INESE PRISJOKOVA

Dalības maksa: EUR 15,00 (t.sk. PVN) par 1 vebināru

Pieteikšanās: ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 29431408 (Aija)

Vebināru norises laiks: 20:00-21:30 (no plkst. 19:30 iespēja pieslēgties pirmsvebināra čatam)

Vebināra noskatīšanās iespējas pēc tiešraides: pēc katra vebināra tiešraides datuma ir iespēja noskatīties tā ierakstu vēl 3 dienas, rakstot Aijai uz augstāk norādītajiem kontaktiem.

Jautājumi vebināriem: pirms vebināra ir iespējams iesūtīt konkrētus jautājumus saistībā ar attiecīgo tēmu, rakstot Aijai (kontakti augstāk), kā arī vebināra laikā ir iespējams uzdot jautājumus Inesei čata sarakstē.

Pēc vebināra tiek nosūtīta prezentācija.

 

Atbildēt