Grozs

Ineses raksti

Kļūsti bagāta, darot to, kas Tev patīk.

Autors: Inese Prisjolkova

Šobrīd viena no svarīgākajām sabiedrībā apspriestajām tēmām tomēr ir un paliek viss, kas saistīts ar ekonomiskajiem jautājumiem un situāciju, kādā esam nonākuši, un kā iztikt, kā nopelnīt, kā būt ekonomiski nodrošinātai un, man jau vēl gribas piebilst – kā šajos apstākļos būt laimīgai, mierīgai un harmoniskai.

Sabiedrībā šis ir īpašs laiks. Un varbūt ir vērts sev pajautāt – kāpēc tieši man šis laiks dots? Kā lai es tieši šo pārmaiņu laiku izmantoju savā labā?

Varbūt, ka dzīve tev ir piespēlējusi šo iespēju tieši tādēļ, lai apstātos un ieklausītos sevī? Lai priekš sevis noskaidrotu – bet kas ir tas, ko es patiešām gribu darīt. Un kura ir tā joma, kurā darbojoties es būtu laimīga, cilvēki gūtu maksimālu labumu no tā, ko es daru, un es pēc tam milzīgu gandarījumu, par to, ko esmu sasniegusi?

Nu, piekritīsi, kamēr ir labi apmaksāts darbs, tikmēr neviens īpaši sev neuzdod liekus jautājumus -vai man tas patīk vai nepatīk. Bet, ja nu mūs situācija ir nolikusi bezdarbnieka statusā, vai arī, ja viss ir aizgājis tik milzīgā algas un līdzekļu samazinājumā, ka pietiek tikai transportam, lai aizbrauktu uz darbu un atpakaļ un sviestmaizei, ko līdzi paņemt?

Tad es ieteiktu – ieturēt pauzi un apdomāties par to kā pavadi savu dzīvi un cik lielu daļu no tā, ko dari, tu tiešām gribi darīt, un cik dari apstākļu spiesta.

Lai priekš sevis atbildētu uz jautājumu- ar ko gribu nodarboties ik dienas un nopelnīt labu naudu, vislabāk ir sev atgādināt par pusaudžu dienu sapņiem un hobijiem.

Kas ir tas, ko tev patiktu darīt, ja nebūtu jādomā par naudu?

Audzēt puķes, gleznot, dziedāt, iekārtot dzīvokļus, modelēt tērpus, ceļot, rakstīt grāmatu, organizēt pasākumus, nodarboties ar labdarību, būt skolotājai vai bērnudārza audzinātājai? Ko tu gribētu darīt ar prieku, pat ja tev nemaksātu?

Kāds ir tavs sapnis par to, kā tu gribētu dzīvot, un ko dot pasaulei un cilvēkiem?

Un cik lielu daļu no sava sapņa tu realizē jau šodien?

Ja maksimumu, tad izcili. Es tevi apsveicu! Tu esi veiksminiece, kas pratusi savienot savu dzīves misiju ar karjeru, biznesu un pelņu. Un esmu patiešām pārliecināta, ka labi pelni arī šajos krīzes laikos, jo – tu vienkārši no sirds dari darbu, kas tev patīk.

Savukārt, ja savu sapni esi nolikusi malā, un tagad dari ko tādu, ko dzīve tev piespēlējusi, tad gan es ieteiktu – atrod savu sapni, nopūt putekļus un sāc to īstenot. Šis ir īstais brīdis.

Apsēdies. Parunā ar sevi. Apdomājies, kā viss varēja būt, pirms kāds tevi aizveda ne tajā virzienā. Un padomā no kura brīža vari sākt visu no gala?

Šodien. Rīt. Parīt.

Soli pa solim. Sākumā kaut hobija līmenī. Kaut sava gandarījuma pēc. Un tu redzēsi kā tu apaudzēsi šo savu nodarbošanos ar enerģiju, kas kļūs arvien lielāka un lielāka. Tev uzradīsies domubiedri un sekotāji, un tu gūsi milzīgu gandarījumu, un galu galā jūs kopā izdomāsiet kā šo visu piedāvāt vēl citiem cilvēkiem un kā gūt peļņu no šī pakalpojuma vai produkcijas.

Un tad būs tā, ka:

1)      tu nodarbosies ar to, kas tev patīk – tātad ik dienas būsi laimīga un gandarīta darot sev tīkamu darbu. Un ja tas ir tavs sapnis, tad gandarījumu dod jau tas vien, ka ar to nodarbojies, ka kādam tas ir vajadzīgs, ka pasaule dēļ tevis kļūst labāka.

2)      tu kļūsi ar katru mirkli enerģētiski jo spēcīgāka, jo dosi pasaulei un cilvēkiem to, kas saskan ar tavu patieso būtību, pārliecību un misiju. Un pie šādiem cilvēkiem citi „pievelkas”. Tu kļūsi kā magnēts. Kā veiksmes simbols. Kā atbalsts kādam citam, kura šobrīd sava sapņa nav un viņš labprāt iesaistās tava sapņa īstenošanā.

3)      cilvēki, kas strādās kopā ar tevi un palīdzēs tev piepildīt tavu sapni, būs maksimāli gandarīti, jo nu tas būs kļuvis arī par viņu sapni. Jo tu viņus iedvesmo.

4)      cilvēki, kas izmantos tavus pakalpojumus gūs maksimālu labumu, jo viss, ko darīsi būs radīts ar mīlestību. Viņi nāks vēl un vēl un būs tavi regulārie klienti.

5)      un tā kā tu apzināsies cik ļoti daudz laba cilvēkiem dod šis tavs pakalpojums vai produkts, tad tev nebūs ne kauns, ne bail paprasīt par to samaksu. Tu apzinies, ka labas lietas maksā naudu. Un svarīgi, ka arī cilvēki, kas būs tavi klienti apzinās to pašu – viņi ir ar mieru maksāt savu naudiņu par to, ko tu piedāvā, jo tas viņiem ir vajadzīgs.

Atceries – tava nodarbe ir daļa no tavas pasaules. Un īstenībā ir tā, ka tad, kad dzīvo atbilstoši savam sapnim, tad nauda pati nāk tavā dzīvē. Kāpēc? – tāpēc, ka tevī nav graujošu enerģiju. Tevī nav saspringuma. Tu neesi ieciklējusies uz nopelnīšanu, bet tieši otrādi – tu baudi to, ko dari un kā dari.

Tava enerģija ir radoša, pozitīva, plūstoša un tu pati esi mīlestības pilna, mierīga un harmoniska.

Tu esi atvērta enerģijai un tās plūdumam un tas ir priekšnoteikums tam, lai nauda, labklājība un pārpilnība būtu Tavas dzīves sastāvdaļa.

Inese

Atbildēt