8b8dcdc90f1d8427e73a9b6285d07ee7
Tuvākie notikumi

2.februārī VEBINĀRS ”Atkarība un līdzatkarība”

Neviens neizvēlas būt atkarīgais. Ja vien varētu izvēlēties, tad neviens atkarību neizvēlētos.

No otras puses – izrādās, ka izvēlas gan, tikai pats to nenojauš. Pilnīgi visi, kas sevi pieķeram pie kādas no atkarībām, esam paši to izvēlējušies.
Kas tam pamatā? Kāpēc mēs tā darām?

Cilvēks vienkārši grib būt laimīgs. Viņš grib būt mīlestības piepildīts, veiksmīgs un brīvs. Mums katram tas ir ielikts dvēselē un pilnīgi neapzināti (un ar laiku apzināti) mēs tiecamies to piepildīt. Un atkarībā no tā, cik daudz esam paspējuši šai dzīvē saprast, sajust un apzināties, mēs mēģinām dažādiem veidiem izdarīt sev ko patīkamu kā rezultātā būt laimīgiem.

Piemēram, garšīgi paēst un izbaudīt, cik paliek labi, kad puncītis pilns. Šī labsajūta mums nāk līdzi kopš pašām pirmajām dzīves dienām. Un tas mīļums, ko dod mammas klātbūtne, siltums, garšīgais ēdiens (mammas pieniņš), tas paliek atmiņā. Un var gadīties, ka pieaugušā vecumā, kad kļūst grūti, ir stress vai milzīgs piekusums no dzīves, cilvēkam zemapziņā uzaust šī brīnišķīgā labsajūtas aina un viņš grib tajā atgriezties. Ne jau apziņā, bet zemapziņā. Un tad viņš dara ko tādu, kas šo labsajūtu, vismaz sākotnēji dod.

Ir cilvēki, kas stresa situācijās mēģina burtiskā nozīmē paēst. Un tad vēl paēst, un vēl paēst. Un beigās jau vairs nemaz nav labi, bet atmiņā ir palicis šis paņēmiens, ka tad, kad ko garšīgu apēd, tad uz brīdi iestājas laimes sajūta.

Tieši tāpat ir ar citām atkarībām.

Rīt, 2.februārī, mums būs vebinārs par atkarību un līdzatkarību. Ļoti svarīga tēma. Mēģināsim uz to paskatīties maigi, viegli un ar mīlestību. Un pats galvenais – izrunāsim kā to mainīt.

Ar mīļumu, Inese


VEBINĀRS ”Darbs, misija vai bizness”

Norises laiks: Piektdiena, 2.februāris, plkst. 20:00-21:30

Pieteikšanās: ŠEIT

Lektore: INESE PRISJOKOVA

Dalības maksa: EUR 15,00 (t.sk. PVN) par 1 vebināru

Pieteikšanās: ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 29431408 (Aija)

Vebināru norises laiks: 20:00-21:30 (no plkst. 19:30 iespēja pieslēgties pirmsvebināra čatam)

Vebināra noskatīšanās iespējas pēc tiešraides: pēc katra vebināra tiešraides datuma ir iespēja noskatīties tā ierakstu vēl 3 dienas, rakstot Aijai uz augstāk norādītajiem kontaktiem.

Jautājumi vebināriem: pirms vebināra ir iespējams iesūtīt konkrētus jautājumus saistībā ar attiecīgo tēmu, rakstot Aijai (kontakti augstāk), kā arī vebināra laikā ir iespējams uzdot jautājumus Inesei čata sarakstē.

Pēc vebināra tiek nosūtīta prezentācija.

Atbildēt