Cart

Čakru enerģijas līdzsvarošana

16.februārī! JAUNA GRUPA Vebināru ciklā ”Čakru enerģijas līdzsvarošana”!

16.februārī sākam ļoti ilgi gaidītu čakru enerģijas diagnosticēšanas un līdzsvarošanas kursu VEBINĀRU FORMĀTĀ. Tā nu tas ir sanācis, ka šo kursu organizējam apmēram vienu reizi gadā. Iepriekšējais bija teju gadu atpakaļ, vēl nesen pēc grāmatas “Septiņas saules” iznākšanas.

Man viena meitene klātienes seminārā uzjautāja – bet kā to var izdarīt vebinārā? Ko, vai tad katrs pats tos graudus sev gādās un priežu zarus meklēs.

Sasmējos un teicu: jā. Protams, ka pats. Kuram tad, ja ne pašam, to visu vajag.

Tīri praktiski tas notiek tā, ka katrā iepriekšējā reizē izstāstu, kas viss būs vajadzīgs nākamā reizē. Un tad vēl pa vidu uzrakstu kādu rakstu un vēl tiem, kas piesakās, īpaši tiek aizsūtīts uz epastu sarakstiņš ar lietām, kas uz šo praktisko nodarbību jāsagādā.

Vienīgā reize šai kursā, kad nav jāgādā nekas, ir pirmā nodarbība (16.februārī) – jo tad tikai veiksim diagnostiku katrs sev un iemācīsimies to arī priekš citiem. Īstenībā tas ļoti atvieglo dzīvi, ja zini, kas ar tevi pašu notiek, kā arī ja zini, kādēļ tas otrs tā rīkojas.

Nu lūk, bet jau no nākamās reizes (1.čakras enerģijas līdzsvarošana 2.martā), būs jāsarūpē gan sarkanas sveces, gan graudi, gan egļu, gan priežu zari. Kā arī jāpadomā par simboliem, kuri simbolizē materiālo pamatīgumu un rada drošības sajūtu.

Aiznākamā reizē (2.čakras enerģijas līdzsvarošana 16.martā), kad jau runāsim par sievišķību, seksualitāti, naudu un materiālām vērtībām – tad vajadzēs oranžas sveces un ļoti maigu, bet bagātu iekārtojumu un simbolus ap sevi.

Pēc tam būs dzeltenā krāsa, un pašapziņu stiprinošas lietas utt.

Katrā reizē es došu ierosmi, ko visu var izmantot.

Nu un tai brīdī, kad notiek nodarbība, tad es visu pateikšu priekšā. Gan, ka tagad masējam pēdas, gan ka uzsēžamies uz egļu zariem, gan kā pildīt rakstu darbus, gan protams meditēsim. Nu vārdu sakot – vairāk darīsim kā runāsim.

Kā 16.februārī sāksim, tā šis kurss turpināsies četrus mēnešus. Tātad beigsim jūnija sākumā, lai pilni spēka varētu mosties no ziemas miega un jau uz Jāņiem tikt uz devītā viļņa.

Vārdu sakot – ja esi gatava pēc teju mēneša 16.februārī sākt, diagnosticēt savu enerģiju un pēc tam ik pārnedēļas piektdienās tikties onlainā, lai dziedinātu un līdzsvarotu savu enerģiju, tad droši pievienojies!

Un atceries, ka čatot sākam jau 19.30, pats vebinārs sākas 20.00 – 21.30. Un vēl trīs dienas pēc tiešraides vari iegādāties ierakstu un noskatīties un līdzdarboties tad, kad Tev pašai ērtāk. Šis būs vērtīgi, iesaku izmantot šo iespēju.

Ar mīļiem sveicieniem, Inese


8 VEBINARU CIKLS ”Čakru enerģijas līdzsvarošana”

KALENDĀRS
1.VEBINĀRS: Enerģijas testēšana un diagnosticēšana visām 7 čakrām – 16.februāris
2.VEBINĀRS: 1. čakras enerģijas līdzsvarošana – 2.marts
3.VEBINĀRS: 2. čakras enerģijas līdzsvarošana – 16.marts
4.VEBINĀRS: 3. čakras enerģijas līdzsvarošana – 6.aprīlis
5.VEBINĀRS: 4. čakras enerģijas līdzsvarošana – 20.aprīlis
6.VEBINĀRS: 5. čakras enerģijas līdzsvarošana – 11.maijs
7.VEBINĀRS: 6. čakras enerģijas līdzsvarošana – 25.maijs
8.VEBINĀRS: 7. čakras enerģijas līdzsvarošana – 8.jūnijs

Lektore: Inese Prisjolkova

Dalības maksa par 1 vebināru: 15.00 euro (iesk. pvn)

VISS PAR VEBINĀRIEM: ŠEIT

Leave a Reply